yağmur far sensörü hız sabitleyici

sarayutku

Üye
İsim
utku
Hayırlı günler arkadaşlar bir sorum olacak benim aracım 2016 golf 7 aracımda yağmur far sensörü ve hız sabitleyici yok. Ben bunları aracıma taktırmak istiyorum ender elektronikte hepsini 2000 tl civarına yapıyorlar. Sizce bunlar gerekli özellikler mi yoksa gerek yok mu sanki bu özellikleri takınca araç gözüme daha dolu gelecek :mad:  bunları sonradan yaptıran arkadaşlar var mı varsa memnunlar mı orijinali gibi oluyor mu. Bilgilendirilseniz sevinirim.

Hayırlı günler arkadaşlar bir sorum olacak benim aracım 2016 golf 7 aracımda yağmur far sensörü ve hız sabitleyici yok. Ben bunları aracıma taktırmak istiyorum ender elektronikte hepsini 2000 tl civarına yapıyorlar. Sizce bunlar gerekli özellikler mi yoksa gerek yok mu sanki bu özellikleri takınca araç gözüme daha dolu gelecek :mad:  bunları sonradan yaptıran arkadaşlar var mı varsa memnunlar mı orijinali gibi oluyor mu. Bilgilendirilseniz sevinirim.
Hocam apo ustadanda  fiyat alın muhakkak bende numarası yok fakat forumdan gidip cok memlun olan arkadaslarımız var 

Konunun takipçisiyim, bende midline kullanıcısıyım ve kararsız durumdayım.

Hocam far ve yağmur sensörünü sizde yaparsınız parçalar olduktan sonra. 

Hız sabitleyiciyi yaptırmanız lazım ama, kendiniz yapamazsınız.

Hocam far ve yağmur sensörünü sizde yaparsınız parçalar olduktan sonra. 

Hız sabitleyiciyi yaptırmanız lazım ama, kendiniz yapamazsınız.
Yağmur sensörü için midline araçlarda cam değişimi yapılması gerekiyormuş doğru mudur?

Doğru Hocam. Ön camda nem sensörü olmadığı için sensör yeri yok. 
En çokta kafamı karıştıran husus bu hocam, aracı alalı 2 ay oldu sırf sensör için cam değiştirmekte garip geliyor. Peki çıkan camı ne yapabiliriz hocam satışı falan mümkün mü yoksa evde bekleticez mi?

Tamamen ergonomi sağlayan özellikler, Genelde ender ve apo tarafından yaptırıyor çoğu kişi, Hız sabitleyici uzun yollar için olmazsa olmaz artık. Hem aracınız daha dolu gözükücek hemde kullanım kolaylığı artarak sizi aracınıza dahada bağlayacaktır. Aracınızı satma gibi bir durum yoksa uzun vadede yaptırılıp kullanılır. Ki hız sabitleyici size yakıt tasarrufu olarak dönecektir :)

En çokta kafamı karıştıran husus bu hocam, aracı alalı 2 ay oldu sırf sensör için cam değiştirmekte garip geliyor. Peki çıkan camı ne yapabiliriz hocam satışı falan mümkün mü yoksa evde bekleticez mi?
Camı kırıp kasko değişiminde fark verilebilir
ne kadar etik olur o ayrı

Sırf sensör için değiştirilir mi tartışılır, ama midline için far sensörü mevcut, yağmur hariç. 

Camı kırıp kasko değişiminde fark verilebilir :) ne kadar etik olur o ayrı :)
Kasko ve sigorta lügatında ''etik'' tabiri yoktur bence hocam, yapar mısın dersen yapmam. Kıyılır mı hiç o cama 8D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de conford vardı , yağmur ve far sensörünü kendim taktım

@DT engineertamam kardeş izlediğin yolları bize de anlat bizde yaptıralım. Memnun musun herhangi bir sorun çıktımı çalışmama takılma gibi yoksa taktıktan sonra orijinal gibi kullanmaya başladın mı. Birde far anahtarı nasıl orijinal mi. Bu özellikler kullanışlımı sence.Yardımcı olursan sevinirim.

@Mertcan21Kardeş bu apoya nasıl ulaşırım dükkan adı internet sitesi herhangi bir ulaşım aracı var mı birde bu arkadaş hangi ilde. Bana İstanbul lazım :mad:

Geri
Üst Alt