Composition Media 5.8"

2016 bi çok şey için değişim yılı olacak..5,8 lere bakalım nasıl destek gelecek

reko dedi:
2016 bi çok şey için değişim yılı olacak..5,8 lere bakalım nasıl destek gelecek
5.8 ile 6.5 arasında teknolojik bir fark yok gibi duruyor,

1. Daha hızlı işlemciler

2. 6.5 modeli "yüksek çözünürlüklü ekran 5.8 yerine"

3.İsteğe bağlı WLAN yada Discover Medya

4. Mirrorlink

@iamalegend ben carplayı istiyorum o gelsin yeter..ama pek umutluda degılım..vw son olaylar yüzünden konsantrasyonunu başka yöne cekmış olabilir..

Biraz önce showroomda comfortline bir Golf'ün içine oturdum vakit geçsin diye ki 5.0" mediada bile think blue olduğunu gördüm. Güncelleme ile falan bize de gelmez mi acaba ?

MSE dedi:
Biraz önce showroomda comfortline bir Golf'ün içine oturdum vakit geçsin diye ki 5.0" mediada bile think blue olduğunu gördüm. Güncelleme ile falan bize de gelmez mi acaba ?
Hocam ne güzel bir bilgi bu :) Gelse fena olmaz.

arkadaslar bu cihaza biz yazılım atabilirmiyiz..bende güncel yazılım 0421 yeni bir yazılım çıkarsa usb üzerinden atma ihtimalımız varmıdır..

@reko

yazılım güncelleme sadece servis tarafından yapılıyor diye biliyorum malesef

Aynen doğru bilgi. servisde usb ile aracı servise almadan dahi güncelleme yapabiliyorlar :)

Ender dedi:
Aynen doğru bilgi. servisde usb ile aracı servise almadan dahi güncelleme yapabiliyorlar :)
benim arabayı bi güncelleme için 9:30'da içeri aldılar. camlı bölümden 2 saat izledim. bi sürü yüreğimi ağzıma getiren manevra yaptılar. üzerine yıkarken mikro çiziklerle bezeyip teslim ettiler  8|

Geçmiş olsun.  Ben media vs güncellemesi için söylemiştim. Diğeri için uzun sürebilir  ayrıca test yapıyorlar falan.

One Life Live it.!!!

işte hocam medya ünitesini güncellediler. baya merasimle oldu.

Geri
Üst Alt