Composition Media 5.8"

Umut dedi:
@silvershadow  takipteyim hocam sağolun
Yanıt geldi Hocam .

Maalesef olumsuz.

Halen 5" Composition color

Burada da fotoğrafı paylaşıldı dostumuz tarafından.

http://www.golftutkusu.com/golf-siparisleri/tum-arkadaslara-tesekkurler/msg19306/#msg19306
Kusura bakmasınlar demeyeceğim,baksınlar yahu 6.5 inch e bile dokunurken parmağımı göz-gez-arpacık modunda kullanıyorum,5 inch nedir yahu... 8|
Umut abi benim arabada görüp bu neden ufak dediğin 5" comp. Colour işte :p   ne yapalım buna şükür.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ender dedi:
Ender hocam bunu satan arkadaş Golf Türkiye'de konu açmıştı. Oradaki konusuna da yorum yapmıştım. Leon FR 5.8" Media ile alındığında torpido içinde iPod'dan görüntü aktarımı sağlayan "Media in" girişi de geliyor. 
cc34b0b4ac7e322bb15ff1a3bd0e341e.jpg

Bizim araçlarda ise sadece USB girişi var, bu değiştirilebiliyor ancak hali hazırdaki USB girişinin feda edilmesi gerekiyor. Linkte detaylar mevcut.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/golf/golf-7-5q/baglanti-kablosu-media-in-baglanti-kablosu.html

Bu arkadaş konusunda video/audio out çıkışı bulunanlar da kullanabilir demiş ama bizim araçtaki durum nasıldır bilmiyorum.

http://www.golfturkiye.net/showthread.php?t=9290

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim. Biraz daha inceleme yapacağım  bu konuda.

One Life Live it.!!!

Benim aradığım bizim 5.8 golf media larda giriş soketleei mevcuttu değilmi.  Değilse yapılabilirdi.

One Life Live it.!!!

Ender dedi:
Benim aradığım bizim 5.8 golf media larda giriş soketleei mevcuttu değilmi.  Değilse yapılabilirdi.

One Life Live it.!!!
Mevcut değil fakat değiştirilebiliyor hocam bir önceki mesajımda bu konudan bahsetmiştim.

Teşekkür edrim  telefondan takip ettiğim için görmemişim. ☺

One Life Live it.!!!

Golf •6.5" colour touch-screen

DAB digital radio receiver •Glovebox-mounted single CD player

•MDI (Multi Device Interface), includes iPod cable and latest generation Lightning to 30-pin adaptor

•SD card reader

•USB port

•Music playback from MP3, WMA and AAC files

•Title and cover art display

•8 speakers, front and rear

•4 x 20 watt output

•Car menu

•Eco HMI

kullanım kılavuzuna bakabilecek varsa yabancı sitede 6,5" için yukarıdaki özellikleri 5,8" için de teyid edebilir mi?

1. Bilgi elektroniği kontrol ünitesi -J794-

2. Ön bilgi görüntüleme ve kumanda ünitesine ait kontrol ünitesi gösterge birimi -J685-

cqKy0.png

Cihazın özellikleri;

- Dokunmatik ekranlı 5,8 inç renkli ekran (Yakınlaştırma algılama)

- 4 x 20 Watt çıkış gücü

- RDS FM/AM radyo

- Dijital radyo yayın alımı için entegre DAB frekans ayarlayıcısı

- Kuzey Amerika ve Kanada araçları için SDARS

- entegre Diversity fonksiyonu

- CD sürücü

- 1 SD kart Slot ile SD hafıza kart okuyucu

- Yassı soket üzerinden AUX IN

- USB bağlantısı

- iPod-bağlantısı

- AAC

- MP3-çalma fonksiyonu

- WMA

- Çok fonksiyonlu direksiyon desteği (MFL)

- Araç menüsü desteği

- Hoparlör sistemi dahil kendi kendine teşhis

- Bluetooth serbest konuşma düzeneği

- Hıza bağlı ses seviyesi adaptasyonu (GALA)

- Hıza bağlı dinamik kompresyon (GADK)

- FBAS (Geri manevra kamerası)

- Sesli kullanım

Muadil bir siteden buldum, görünüşe göre sıkıntı yok ama nasıl aktif edeceğizki?

servis mirrolink aktivasyonu gibi bi 800 kağıt rica etmesin açmak için  8D

zannetmem, cihazın dijital yayınları alma özelliği kapalı bir özellik değildir bence...

herhangi bir şey yapmamız gerekmeyecek gibi bence. dab receiver varsa bi cihazda biz o kanalları yayına başlayınca dinlemeye başlarız diye düşünüyorum. hele benim 6.5' ekranlı composition media ya hala bişeyler yapmak gerekiyosa yuh :)

Geri
Üst Alt