Composition Media 5.8"

maniax dedi:
@silvershadow

hocam şuraya damdan düşüp bişey sıkıştırayım. arayanların resmi bugüne kadar hiç çıkmadı bende?
5.8 olanlarda androidlerde sorun olmadığını biliyorum.

Kimi ios versiyonları veya yüklü cihazlarda sorun olabiliyor sadece.

Hem sizdeki 6.5 inch olanlardan değilmiydi hocam? Eğer öyleyse başka bir versiyonu olabilir veya sorunlu fonksiyonlar arasına bunu da eklemeli

silvershadow dedi:
@silvershadow

hocam şuraya damdan düşüp bişey sıkıştırayım. arayanların resmi bugüne kadar hiç çıkmadı bende?
5.8 olanlarda androidlerde sorun olmadığını biliyorum.

Kimi ios versiyonları veya yüklü cihazlarda sorun olabiliyor sadece.

Hem sizdeki 6.5 inch olanlardan değilmiydi hocam? Eğer öyleyse başka bir versiyonu olabilir veya sorunlu fonksiyonlar arasına bunu da eklemeli
6.5' benim. emektar da bi iphone um var. gerçi pek de kullandığım söylenemez bluetooth ile görüşmeyi. şarjım çok az gidiyo zaten bi de bağlarsam kapanıveriyo. aslında ilk aldığımda kullanmaya çalıştım biraz da alışmamışım işte :)

Çok uğraştım müzik dinlerken resimlerin görünmesi için;

SD veya USB ile müzik dinlerken kullandığınız MP3 lerinize resimlerini ekleyen programlar var. Her şarkıya ayrı ayrı kapağını yerleştiriyor, bu şekilde resimleri görebiliyorsunuz, ancak resimlerin 400px x 400px den büyük olmaması gerekiyor!

benim kullandığım program bunu da yapıyor. (boyutlandırma için:sanse mp3 art sizer, mp3 resimlerini mp3 e koymak için itunes kullandım)

Ancak sürekli aynı şeyleri dinlemeyi pek sevmediğimden ve bu iş benim için zahmetli olduğundan bunu sadece en sevdiğim müzikler için bir kere yaptım SD karta attım ve araçta bırakıyorum.

Bluetooth ile spotify dinliyorum. Ancak spotify da resimleri telefonların yüksek çözünürlüklerine göre kullandığından araçta şarkı resimleri görünmüyor. istediğiniz şarkıları spotify ile telefona çok yüksek kalitede indirip interneti kullanmadan da dinleyebiliyorsunuz. ben resimlerden vaz geçip spotifyı seçtim belki siz SD kart veya USB kullanırsınız.

2. si arayan veya aranan kişilerin resimlerini hiç göremedim ancak rehbere bakarken küçük resimlerin olduğu listede bazı kişilerin resimleri görünüyor. belki yine çözünürlükle alakalıdır emin değilim ama gördüm :) (15.000 bakımdan sonra bir daha göremedim :( )

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cankilic ben mp3leri internetten indiriyorum genelde album kapagı mp3lerde cıkıyor..mp3 e convert eden arkdas eger kapagı mp3 e eklememişse kapak gozukmuyor eklemıse sorun yok..ben house muzık dınledııgmden ve muzıkler VA oldugundan garip kapakalrı oluyor  &: bazen bayanın bilmem neresi kapak oluyor o kötü olabiliyor.. 8D

Usb ya da Bluetooth kullanarak herhangi bir müzik programından (Ttnet müzik) müzik dinlerken belli bir süre sonra telefonda kayıtlı olan ses dosyaları ve mp3ler de çalmaya başlıyor. Yani sesler karışıyor. Bu sorunu yaşayan yok sanırım :) Çözümü varsa alırım bi dal.

1.4 TSI 125

ufuli61 dedi:
Usb ya da Bluetooth kullanarak herhangi bir müzik programından (Ttnet müzik) müzik dinlerken belli bir süre sonra telefonda kayıtlı olan ses dosyaları ve mp3ler de çalmaya başlıyor. Yani sesler karışıyor. Bu sorunu yaşayan yok sanırım :) Çözümü varsa alırım bi dal.

1.4 TSI 125
Hocam sorun çok ilginç. Telefonda ne çalıyorsa o gelir hoparlore. Telefonda bir sorun olabilir. Ya da ileri geri şarkı arası geçerken çalmaya başlıyor olabilir.

bende de 5.8" var..radyo çekmeme sorunu yüzünden bugun servise bıraktım yazılım yuklemışler..arabayı henuz almadım servisten..sorun şuydu radya iyi çekmiyordu istanbulun biraz uzak yerindeyım merkezde sıkıntı yok ama bizim evın oralarda cızırtı var..elemanlar guncel yazılımı atmış bakalım ne olacak..radyo problemi yasayan varmı..

evet arabayı aldım ve sorun devam edıyor..sistem bilgilerinde güncel yazılım 0521 yada 0421 gibi bir fw nosu kalmış eskiside boyleydı yani güncel yazılım yuklenmemiş eskisi yine yuklenmiş ve sorun devam edıyor..

reko dedi:
evet arabayı aldım ve sorun devam edıyor..sistem bilgilerinde güncel yazılım 0521 yada 0421 gibi bir fw nosu kalmış eskiside boyleydı yani güncel yazılım yuklenmemiş eskisi yine yuklenmiş ve sorun devam edıyor..
Hocam tüm kanallarda mi sorun var yoksa bazıları mı sorunlu.

yusuf dedi:
Hocam tüm kanallarda mi sorun var yoksa bazıları mı sorunlu.
İyice bakamadım ama türk kanallrında yapıyorsu 2-3 tanesinde diğerlerine bakamadım

yeni gelen comfortline araçlarda 5,8 standart olarak gelmeye başlamış diye bir yazı görmüştüm bilgisi olan var mı ?

@scrserhat

Değerli Hocam;

Sanmıyorum ama.

Aracını yeni teslim alan bir golftutkunu dostumuza sordum. Yanıt alınca sizinle de paylaşacağım.

scrserhat dedi:
yeni gelen comfortline araçlarda 5,8 standart olarak gelmeye başlamış diye bir yazı görmüştüm bilgisi olan var mı ?
Hocam 5.8 değilde bluetooth olacak yeni araçlarda ;)

Geri
Üst Alt