Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Şuan servisteyim. Parça değişimi yapılsa dahi sorun tekrarlıyormuş kendini . Bu sebeple Ana merkez parça değişimini durdurmuş. İyileştirilmiş parça üretim aşamasındaymış ileride genel bir geri çağırma olacakmış.

Merhaba Dostlar

Son Zamanlarda hayli fazla sorun yaşayan oldu bu konuda. Forumlarda olmayıpta servise bu konuda şikayette çoğaldı. Zaten Doğuş Türkiye VW için bu konuda bazi arkadaşlarında belirttiği üzere Arge yapılmış yeni parça için işlem yapmakta . Tahminimce çok sürmeden bu parça servislere gelecek. Ilk etapta servis te kayıt açtıran araçlar için kullanılması muhtemel. Söz Konusu Sorun için Servislerle Mutlaka irtibat Kurulması gerekli Hakkınız olan değişim yada onarım işlemlerini rahatlıkla yaptırabilmek adına yararlı bilgilerle iyi iletişim kurulan servisler de sorun yaşanacağını sanmıyorum.Zaten Bunu Kabul ettikleri bir çok örnekle kanıtlanmış. Mümkün mertebe ücret ödemesi yapmadan işlem yaptırınız. Eski U led Farlarda olan Sorun gibi. Herkese Kazasız belasız Günler Dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cuma günü servise gittim ve bu sorunu söyledim 

servis elemanı ben kendi aracımın kini değiştim beyfendi dedi ama şu an genel merkez değişimleri durdurdu size haber verecez demişler olumluda olabilir olumsuzda dedi cevabları

çok yoğun talep var bu konuda bizlik bir durum yok dedi servis

beklemeye devam yani...

Vites mekanizmasını değiştirirken, etrafındaki pianoblack ve krom renk plastiğe mutlaka zarar veriyorlar (Maslak Doğuş) aracınızı teslim ederken ve alırken mutlaka karşılaştırın, mümkünse öncesinde fotoğraf çekin, ben bu problemi yaşadım.Bu parçalar da tek satılmıyor, Almanya’dan sipariş geçiyorlar komple.

Belkide bu yüzden durmuştur

merhaba golf 7 confortline 2016 -2017 1 ay trafige çıkışlı engelli aracı aldım 9000 km ye kadar bi sorun yoku aracımca 2018 1 ayda yıllık bakıma götürdüm şuan aracımın ekranda anlık servis hatası aracı P konumunda terk edin uyarısı veriyor 1 saniyelik gelip gidiyor bazen 3 gen ünlem işareti beliriyo kayboluyo aracım saatli bomba gibi sanıp terk edecektim nerdeyse :))

müşteri hizmetleri 18-08-2018 tarihinde aradım bana almanyadan yazılım güncellemesi geleceni söyledi MT bende aracı p konumunda terkedip yazılımın gelmesinimi beklicem dedigimde ordaki bayan güldü az cok yazılımdan anlarım yazılımsal oldugunu sanmıyorum mekanik bi arızaymış gibi geliyor aynı sorundan olan arkadaşlar şuna dikkat edin stabilize yolda otomatik dsg şanzumanlarda araç vites karıştırıyor gibi şıkırtılar geliyor ve p konumunda terk edin ibaresi sıklaşıyor

tüm golf tutkunlarına saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Stabilize yolda gelen ses klaçların sesi herkeste var o ses hocam o uyarının bu sesle alakası yok

@1661 benim bu gün içinde 2 kez yanıp söndü daha önceden de 2 hafta kadar önce 2 kez daha yandı. Şimdi planım bayramdan sonra arabayı elazığ polatlar servisine götüreceğim. Sizden istediğim cevaplarda ben bu hatayı en son 21 ağustos 2018 tarihinde gördüm acaba bu zamana kadar bu sorunlar çözüldümü

@1661 benim bu gün içinde 2 kez yanıp söndü daha önceden de 2 hafta kadar önce 2 kez daha yandı. Şimdi planım bayramdan sonra arabayı elazığ polatlar servisine götüreceğim. Sizden istediğim cevaplarda ben bu hatayı en son 21 ağustos 2018 tarihinde gördüm acaba bu zamana kadar bu sorunlar çözüldümü
Benim parça değişimi oldu. Siz servise götürüp durumu anlatın ve pc ye bağladığında kayıt gözükecektir. Resim çekme şansınız olursa çekin dursun. Umarım sorun yaratmazlar. Bi dönem çok uğraştırdılar. 

Aynı sorunla dün ben de karşılaştım 300-350 km şehirlerarası yoldan sonra şehiriçinde parke taşlı yolda bu hatayı verdi. Yaklaşık bir yıldır kısa süreli (birkaç saniye) uyarılar veriyordu ama bu sefer aruza lambası yandı. 

Aracı durdurup tekrar çalıştırdığımda arıza geçti ama yine de ilk fırsatta izmir vosmer’e götürüp kayıt açtıracağım. 

İzmir Vosmere götürün parça değişimi yapıyorlar iyi niyet garantisinden sadece işçilik veriyoruz. Parçanın adı da yanılmıyorsam vites kolu mekanizmasıydı

Geri
Üst Alt