Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Şu an ben de malatyadayım. Olmadı hafta içi ben de arayıp aynı sorunu yaşadığımı söyliyeyim. Bakalım belki şikayetlerin artışı işi ciddiye almalarını sağlar. Yoksa bir şey olmaz sürün lafı ciddiyetsiz geliyor bana. Bunu yapan da vw merkezi. Bayi, servis değin onlara kızmoyorum. Yurt dışında da dsg şanzımanda bu şikayetler var. 

Bir ay önce ben de de çıkmıştı bu arıza Servise götürdüm ilk önce güncelleme olacağını söylediler fakat kontrol edince Vites mekanizmasını değiştirdiler garantim bitmişti  iyi niyet  garantisinden  hallettim aynı şekilde  kornamda  bozuktu  o da iyi niyetten  değiş  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir ay önce ben de de çıkmıştı bu arıza Servise götürdüm ilk önce güncelleme olacağını söylediler fakat kontrol edince Vites mekanizmasını değiştirdiler garantim bitmişti  iyi niyet  garantisinden  hallettim aynı şekilde  kornamda  bozuktu  o da iyi niyetten  değiş  
Ayni iki sorunla gitmistim bende sadece kornayi degistirdiler ama ayni kornayi takmamislar, ses catalli cikiyor. Bazen ilk basışta az ikinci de yüksek ses cikiyor, yan sanayi kornami taktilar acaba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@kenan size ne dyecekler acaba bana getirin arıza kayıdı açalım  güncelleme gelince çağıralım dedi servis danışmanı, ayrıca aracı kullanın sorun olmaz konu hakkında bilgilerinin olduğu  aynı sorunla karşılaşan müşterilerin olduğu yönünde bilgi verdi. arayım servis danışmamı ile görüşmek istediğinizi söyleyin telefonu bağlıyorlar. görüşmeden sonra bilgi verirseniz sevinirim

Bende arıza verdiği zaman ekrandaki görüntü bu şekilde sizlerde nasıl 

3A0A8804-8655-4AD5-9E2C-827C3AC4F08B.jpeg

Bugün eskihisardan randevum vardı gittim kayıt açtılar ve “Almanya’dan cevap bekliyoruz şimdilik bekleyin sürüşü etkilemeyecek ve risk oluşturmayan bir durum olduğu için sorun olmaz, biz sizi arayacağız sizde arada bir arayın uzun bir süre aranmazsanız” dedi servis danışmanım. servise giderkende fren balatası ışığı yandı gitmişken onuda değiştirdiler. 500 küsur tl balata değişim ücreti ödedim. Boş bırakmadılar
emoji3.png
.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benimde  balatalar  bitmiş dediler  serviste 550 lira fiyat  verdiler  dışarda  orijinalini 200 e  hallettim 😉

standart  bakım dışındaki işlemleri yetkili serviste  yaptırmam,   Standart bakım  iyi niyet  garantisi için zorunlu onu yaptırıyorum sadece.

Garanti devam ediyorsa hiç itiraz etmeden mekanizmayı değiştiriyorlar garanti süresi bitti ise olay tamamen sizin ikna yeteneğinizle ilgili [emoji41]
Aynı olayı yaşamış birisi olarak söylüyorum herhangi bir fotoğraf olmadan sadece sözlü beyanıma istinaden anında müdahale ettiler [emoji106]
Doğuş oto kartal .

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhaba arkadaşlar mekanizmayı değiştirdikten sonra sorun yaşayan oldu mu peki?

Merhaba arkadaşlar mekanizmayı değiştirdikten sonra sorun yaşayan oldu mu peki?
Aynen bende bunu merak ediyorum acaba mekanizma değişimini tekrar durdurmalarının sebebi bundan da kaynaklanıyor olabilir mi

@Mhawk pahalı bir parça olduğu icinde olabilir parça 4500₺ civarı sanırım...

Yaptıranlar var forumda tekrar aynı hatayı verseydi paylaşırlardı bence..

Olabilir sonuçta onlar için bir maliyet

Geri
Üst Alt