Jump to content
zgrdrsn

Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Recommended Posts

Diğerlerini bilemiyorum tabi de bodrum lena yazılımsal olmadığını zaten söylemişti. Hatta şuan parça değişimi yapsalar dahi problemin tekrar nüksettiğini de söylediler. Bu sebeple söz konusu parçanın revizyonuna gidildiği üretim aşamasından sonra değişimlerin yapılacağı söylenmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 8.06.2019 at 17:46, Eren6754 yazdı:

@cnergizlioglu hocam bende garanti bitti ama garantiye sokarlar diye dusunuyorum. bakalim ayni seyi dicekler mi banada merak ediyorum. Tskler

Arac icin geri donus yaptilar. Mikro salter degisimi yapilmasi gerekiyormus. Fiyat soylediler ve indirim yapacagiz dediler. 1tl dahi odemem dedim garantiniz bitmis dediler. Sorun kronikBEnim hatam degil dedim. Biraz zaman verin dediler.bekliyorum. Olmadi wolfsburg ile iletisime gececegim. Daha once jetta icin cozum uretmisti almanya. Olmadi oraya mail atacam. 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Eren6754 yazdı:

Tekrardan selam arkadaslar. Ben degisimi bedelsiz olarak kabul ettirdim.degisim bugun yapilacak

Eren bey faturayı garantinizin bittiğine dair belgeyi filan bize de gönderirseniz çok işimize yarayacaktır

bizim gibi garantisi bitmiş ama iyi niyet garantisi altında kendi kronik arızalarının masraflarını bizden alacak olan bayilere örnek olur bence bu işleminiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, palsak yazdı:

Eren bey faturayı garantinizin bittiğine dair belgeyi filan bize de gönderirseniz çok işimize yarayacaktır

bizim gibi garantisi bitmiş ama iyi niyet garantisi altında kendi kronik arızalarının masraflarını bizden alacak olan bayilere örnek olur bence bu işleminiz

Tabikide paylasirim. Yarin faturayi alacagim

Cat25 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@sozkan34 yok hocam benim arac 2015. Garanti yok. Telefonda aracinizin garantisi bitik. Kabul olmaz dediler. Olusan sorun tek bende olsa evet oderim ama onlarca aractw var ise sorun bu sizin meseleniz benim degil dedim. Isterse aracim 10yasinda olsun kronik arizalar ureticiyi baglar dedim. Siz isterseniz cekilin aradan almanya ile yazisayim dedim. Bekleyin dediler. Sonra tamam bedelsiz diye donus yaptilar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkdaşlar dün itibariyle Bursa Doğuş oto da çok cüzi bir rakam ile Mikro Şalter değişti. Çok şükür P konum uyarısı sorunu dediklerine göre kalıcı olarak çözüldü. 

Artık aracımı gönül rahatlığı ile satabilirim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, bursair yazdı:

Arkdaşlar dün itibariyle Bursa Doğuş oto da çok cüzi bir rakam ile Mikro Şalter değişti. Çok şükür P konum uyarısı sorunu dediklerine göre kalıcı olarak çözüldü. 

Artık aracımı gönül rahatlığı ile satabilirim ;)

cüzi derken hocam

faturayı gönderir misiniz size zahmet gaziantep ve kahramanmaraş bayileri sıkıntı çıkarıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 4 ay önce garantisi dolmadan sorunu bildirmiştim onlarda kayda almışlardı sanırım buna mukabil iyi niyet garantisi işlettiler , 46tl rakam çıktı ben de bu rakam için artık bişey demeye gerek duymadım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bize kayıt da açmadılar ben geçen yıl gittim söyledim genel bir arıza ve şöyle dediler almanya bakıyor sorun nedir diye ona göre dönüş yapacaz dediler biliyoruz sorunu dediler

bende tmm dedim kayıt filan açtırmadım az önce arkadaşta yaptırmış 300 tl demişler onlara da 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhabalar bugün eskişehir asil servise bıraktım aynı hata bende 1 senedir verip duruyordu geri dönüş yaptılar mikro şalter değişecekmiş 250 lira ücret istediler işçilik almıyorlarmış sizce alınması gerekli mi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı