Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Şanzımana özel hocam
Hocam şanzımanda/vites kutusunda mekanik bir değişim söz konusu değil, değil mi? Sadece yazılımsal bir güncelleme yani?

İki saniyelik uyarı için vites kutusunu kurcalatmak biraz rahatsız edici olur.

Hocam şanzımanda/vites kutusunda mekanik bir değişim söz konusu değil, değil mi? Sadece yazılımsal bir güncelleme yani?
İki saniyelik uyarı için vites kutusunu kurcalatmak biraz rahatsız edici olur.
Mekanik bir olaydan bahsetmediler yazılım bekleniyormuş zaten servislere gelmiş ve yazılımla halledeceklerini söylediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu yazılım güncellemesi sadece şanzıman için mi yoksa emisyon skandalından sonraki attıkları yazılım mı

Emisyon olayı olacağını sanmıyorum aracım 1.2 tsi

Muratbey bilgilendirme için öncelikle teşekkürler

bende şimdi randevu aldım.yapılacak işlemi sorduğumda  servis danışmanı kontrolden sonra ya güncelleme yada parça değişimi yapılacak dedi.

Merhabalar,

Dün Ankara Aydoğanlara teslim etmiştim, bugün vites mekanizması değişimi ardından teslim edecekler. Şu an konsolu tekrar yerine takıyorlarmış. İzlenimlerimi anlatırım buradan yine.

Saygılar

Saygıdeğer arkadaşlar yıllık bakım için servise gittiğimde aracın böyle bir hata verdiğini söyledim. Araç 5-6 kez bu hatayı vermişti. Servistekiler hemen vites kol mekanizması değişimi talep ettiler. Mekanizma geldi dün değişim yapıldı her hangi bir olumsuz durum yok. Vites mekanizmasının olduğu kısımdaki piano Black Kasım’larda herhangi bir çizik ya da trim sesi de yok gayet güzel olmuş. Faturada bedelsiz yazıyor. Servisteki arkadaşlar şu anda bu hata ile servise gelen araçlarda değişim yapıyoruz dediler. Değişen parçayı da gösterdiler detaylı izah yaptılar. Herkese saygılar

Merhaba. Aynı sorun bende de çok kısa bir saniye bile sürmeden uyarı verip kayboluyordu. Bu sabah Servise aracımı götürdüm. 10 gün içinde yeni yazilimin geleceğini ve beni haberdar edeceklerini söylediler. İns yazılımsal bir şeydir. Herkese iyi forumlar.

Sent from my MI 5 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Maşallah Servislerimiz Aracı Yaza Yaza bitiremediler :)  

Sürekli Güncelleme...

Not: Bu araçlar 2012 yılından bu yana yazılım güncellemesiyle karşı karşıya. Nacizane Fikrim bu konuda pek başarılı değil vw.

Merhabalar,

Aracımı teslim aldım bugün, vites mekanizmasını değiştirdiler. Servis danışmanı sağolsun uğraşıp ücret çıkarmadı. Eskisine nazaran vites kolu çok rahat hareket ediyor. P den çıkarırken bazen zorlanırdı ama şimdi çok iyi. Konsoldan trim sesi gelmiyor şimdilik. Yalnız direksiyonu çizmişler... çizik doldu direksiyon, yıkamacısı parkçısı servisçisi... kaplatmak gerekiyor artık. Neyse, servis danışmanına göre güncelleme değil parça değişimi olacakmış bizim araçlarda, gelen aksiyon bu şekildeymiş. 

Saygılar

Merhabalar,

Aracımı teslim aldım bugün, vites mekanizmasını değiştirdiler. Servis danışmanı sağolsun uğraşıp ücret çıkarmadı. Eskisine nazaran vites kolu çok rahat hareket ediyor. P den çıkarırken bazen zorlanırdı ama şimdi çok iyi. Konsoldan trim sesi gelmiyor şimdilik. Yalnız direksiyonu çizmişler... çizik doldu direksiyon, yıkamacısı parkçısı servisçisi... kaplatmak gerekiyor artık. Neyse, servis danışmanına göre güncelleme değil parça değişimi olacakmış bizim araçlarda, gelen aksiyon bu şekildeymiş. 

Saygılar
öncelikle geçmiş olsun 

konsoldan trim sesi gelmesi nasıl birşey oluyor bilmiyorumda  tarif ederseniz sevinirim 

öncelikle geçmiş olsun 

konsoldan trim sesi gelmesi nasıl birşey oluyor bilmiyorumda  tarif ederseniz sevinirim 
Günaydın,

Teşekkür ederim hocam. Bazı parçalar sökülüp yeniden yerine takıldığında eskisi gibi yerine oturmaya biliyor. Milimlik boşluklar da hareket ederken titreşip ses çıkarabiliyorlar. Mesela arka kapılarımdan zırıltı şeklinde gelen sesler vardı, serviste düzeltmişlerdi ama zamanla tekrar ses çıkabiliyor. Konsolda ses olması durumunda nasıl çözülür bilmiyorum ve bundan çekiniyorum. Umarım olmaz.

saygılar

Bugün Sport vitesin olmadığını farkettim. D den daha geriye gitmiyor vites kolu. Yarın servise gideceğim tekrar. Sizce normal mi böyle birşey olması?

Bugün Sport vitesin olmadığını farkettim. D den daha geriye gitmiyor vites kolu. Yarın servise gideceğim tekrar. Sizce normal mi böyle birşey olması?
bu normal değil en kısa zamanda servisinizle görüşün

Doğuş oto çankaya'yı aradım randevu almak için adamlar foto veya video olmadan parça değişimi yapamayacaklarını söylediler. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya, ben elde telefon hata ne zaman verecek diye mi bekleyeceğim ki zaten düzenli bir şekilde veren bir hatada değil.

Geri
Üst Alt