Karabükten Merhaba

emreerdals

Yeni Üye
İsim
EMRE
Karabükten herkese selamlar, ismim Emre. VW grubundaki ilk aracım, 1.2 TSI DSG Golf MK7 Comfortline (2015) ile aranıza katıldım. VW grubuna çok yabancı olduğum için bu forum bana bilgimin olmadığı bir çok konuda yardımcı olmakta, bundan sonra da yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkür ederim. 

Aleykümselam hoş geldiniz golftutkusu günler dilerim 

Golf hastaları arasına hoşgeldiniz dostum. :masallah:

@emreerdals Aramıza hoş geldiniz hocam, bilginize bilgi katacağınızdan eminim, Allah kaza bela vermesin aracınızla :'(

Karabükten herkese selamlar, ismim Emre. VW grubundaki ilk aracım, 1.2 TSI DSG Golf MK7 Comfortline (2015) ile aranıza katıldım. VW grubuna çok yabancı olduğum için bu forum bana bilgimin olmadığı bir çok konuda yardımcı olmakta, bundan sonra da yardımlarınız için şimdiden herkese teşekkür ederim. 
Golftutkusu Dostları arasına Hoşgeldiniz. Yeni Aracınız Hayırlı olsun Hocam.

Golf'e dair ne varsa bu forumda bulabılırsınız.

Allah kaza bela gostermesin hayirli olsun araciniz 

Ailemizede hosgeldiniz.

Hoşgeldiniz hocam aracınız hayırlı olsun dikkat edin forum bağımlılık yapabilir :)  

aracınız hayırlı olsun.hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz hocam, aracınız da hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler..

İyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
@emreerdals hocam Hoş geldiniz aramıza kazasıız belasız keyfli sürüşler dilerim. Değerli Dostumuz Harun Hocam var Zonguldakta @aaron Taaaa Oralardan İstanbula buluşmalara geleck kadar Dosttur kendisi.. eminim sizede ihtiyaç duymanız halinde hemen yetişecektir. Wag.com başta olmak üzere engin tecrübelerini sizinle paylaşmaktan keyf alacaktır. Hem bellimi olur belki  birlikte bir istanbul buluşmasına bile gelirsiniz :)   

Sıcak karşılamanız için hepinize teşekkür ederim  :'(

Geri
Üst Alt