Arka çamurluk üstü göçük.

İsim
-
Merhabalar. Aracımı satın aldığım 23.06.2015 Saat 16:30 tarihinden itibaren göz bebeğim olarak bakmama, yağan yağmurdan kardan sakınmama rağmen maalesef ki ehliyeti ne şekilde aldığı bilinmeyen, sitedeki otopark çizgilerini dahi sadece özel günlerde ortalamayı becerebilen, forum kuralları müsade etse başka şekillerde de ifade edeceğim bir komşum, aracımın sol arka tekerinin üst tarafına park yerinden çıkmaya çalışırken vurup kaçmış. Ne bir kağıt ne bir gelen var. Aracıma her binişte görüp moralim bozuluyor. Bu göçüğü yaptırmaya kalksam hiçbir şekilde kaskomu delmeden mümkünse; Giresun,Rize,Trabzon,Artvin, değilse Erzurum,Ardahan,Kars da olabilir, bu hasarı yaptırabileceğim sizlerin de tecrübe ettiği önerebileceğiniz bir yer var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Hocam geçmiş olsun moralinizi bozmayın göçük düzeltme ile sorunsuz hallolacaktır. Ben Rize'de olmama rağmen pek bilmiyorum. Ama Trabzon'da @Ender hocamın bildiği yerler olabilir.

oncelikle Gecmis olsun.@silverknight Bulunduğunuz yerde auto King yada bu tarz bir yer mevcutsa oraya başvurabilirsiniz. Yada sanayide bulunan inceci adı verilen göçük düzeltme işlemi yapan yerler de olabilir. bu konuda işin ehli birisini bulmanızı tavsiye ederim. şayet TRABZON düşünürseniz Burda 1.2 usta var ince işçilik sahibi oraya yönlendirebiliriz.

Geçmiş olsun hocam.ALLAH beterinden korusun.

Gecmis olsun...@Ender hocamin dedigi gibi bu tarafta dusunurseniz eger bu isi yapan bir iki saglam usta var yonlendirebiliriz

Hocam geçmiş olsun moralinizi bozmayın göçük düzeltme ile sorunsuz hallolacaktır. Ben Rize'de olmama rağmen pek bilmiyorum. Ama Trabzon'da @Ender hocamın bildiği yerler olabilir.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

oncelikle Gecmis olsun.@silverknight Bulunduğunuz yerde auto King yada bu tarz bir yer mevcutsa oraya başvurabilirsiniz. Yada sanayide bulunan inceci adı verilen göçük düzeltme işlemi yapan yerler de olabilir. bu konuda işin ehli birisini bulmanızı tavsiye ederim. şayet TRABZON düşünürseniz Burda 1.2 usta var ince işçilik sahibi oraya yönlendirebiliriz.
Ender abi cevabınız için teşekkür ederim. Birsürü göçük timi methini duyduk fakat sizin tecrübeleriniz hepsinden öte gelir. Aracım konusunda biraz fazla titiz olduğumdan heryere elletmek istemiyorum. Çok iyi usta olsun da gerekirse Samsun'a kadar bile giderim inanın. Yapılan kötü işçilikler sonucu göçüklerin ne hallere geldiğini görünce iyice korktum. Fakat sizin tavsiye edeceğiniz yere güvenim de tam olur. 

Dediğim gibi işçiliği iyi olduktan ve ender abi tavsiye ettikten sonra heryeri düşünürüm.
Ben kendi aracimin bi kac yerini yaptirdim herhangi bi sikinti yok ki siyah arac en ufak detayi belli eder herhangi bi sorun yasamadim sizin aracinizla ilgili en ufak iz kalacaginida sanmiyorum

@anlyrmbs Anıl Kardeşimin yaptırdığı yerde yaptırabilirsiniz bence.Sikinti olmaz. Oda araçlarını çok seven bir arkadaşımız Grubumuzun da üyesidir. Tekrardan geçmiş olsun.

Ben kendi aracimin bi kac yerini yaptirdim herhangi bi sikinti yok ki siyah arac en ufak detayi belli eder herhangi bi sorun yasamadim sizin aracinizla ilgili en ufak iz kalacaginida sanmiyorum
Mümkünse adres telefon alma şansım var mı ?

0 (532) 330 59 12 talip coskun trabzon fatih sanayisi vizyon oto kaporta trabzonda bir numaradir

Hocam geçmiş olsun öncelikle göcükçü tabir edilen ustalar tarafından on dk da eski haline gelir, sakın kaportacı ve boyacıya gitmeyesin...

Geri
Üst Alt