golf 7 kalorifer arızası

kimyageray

Yeni Üye
İsim
Eray
Herkese İyigünler
1.2 TSİ Golf 7 aracımda kaloriferi ilk açtıgımda tak tak tak diye ses geliyor. Sonra bidaha gelmiyor. Gelirse çok nadir oluyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ve sizce bunun nedeni ne olabilir?

Yaşadığım şehirde servis yok Bir ustaya gösterdim sol taraf klima dişlisi sırık dedi. Sizce böyle bir olay olabilir mi?
Aracımın garantisi Agustos da bitti. Bu arızayı sizce servislerin iyi niyet garantisi kapsamında değiştirmesi mümkünmüdür?
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Teşekkürler.

Video çeker misiniz hocam ses için. İlk defa duyururum bu sorunu

Evet benim aracimdada oluyor ozellikle cok soguk havalarda ama cok onemli bir problem oldugunu dusunmuyorum hava kapaklarinin acilma sesi yazin bu sesi duyamazsin eminim

Mecbur servis yolu gözüktü ama garantiden yapılma ihtimali var mıdır sizce? Ya da tahmini ne kadar masraf çıkarır bir fikriniz var mı?

Mecbur servis yolu gözüktü ama garantiden yapılma ihtimali var mıdır sizce? Ya da tahmini ne kadar masraf çıkarır bir fikriniz var mı?
Aracinin garanti suresi dolmamissa tabiiki garntiden yapacaklar bu ariza kesinlikle kullanici hatasi olamaz cunki

@kimyageray Hocam video dan dinlediğim ses mübarek G3 sesi gibi :)  bence zaman kaybetmeden servise danışın. Garantiniz bitmiş olsa da iyi niyat garantisinden belki çözüm bulunur. Geçmiş olsun.Sonuçtan haberdar ederseniz bilgilenmiş oluruz Teşekkürler.

Valla bidiğin g3 gibi bide adamı sinir ediyor.Salı günü randevu aldım bakalım inşallah fazla masraf çıkmadan hallederim.

Bu hafta sonu kalorifer den gelen ses arızasını yaptırdım SERVOMOTOR diye bir parçası değişti. Faturayı detayı aşağıda göstemeye çalıştım. 240 TL ödedim. Parça parasının %70 ni karşılıyorlarmış. İyi niyet garantisi kapsamında İşçilik biz ödüyormuşuz. Sİzlerden bir görüş istiyorum. Sizce bu parçanın kullanıcı kaynaklı bir arıza olmadığı gözüküyor. Volswagen e şikayette bulunuyum mu? Yoksa uğraşmaya değmez mi?

Motor Söküldü ve Takıldı              : 28,00 TL

Torpido gözü söküldü ve takıldı     : 60,00 TL

Ön ayak bölme menfezi söküldü    : 14,00 TL

Diz airbag söküldü ve takıldı          : 30,00 TL

SERVOMOTOR                            : 247,34 TL (Fiyatın %70 i onlar ödedi)

----------------------------------------------------------

Bu hafta sonu kalorifer den gelen ses arızasını yaptırdım SERVOMOTOR diye bir parçası değişti. Faturayı detayı aşağıda göstemeye çalıştım. 240 TL ödedim. Parça parasının %70 ni karşılıyorlarmış. İyi niyet garantisi kapsamında İşçilik biz ödüyormuşuz. Sİzlerden bir görüş istiyorum. Sizce bu parçanın kullanıcı kaynaklı bir arıza olmadığı gözüküyor. Volswagen e şikayette bulunuyum mu? Yoksa uğraşmaya değmez mi?
Uğraşmaya değmez bana kalırsa hocam. Geçmiş olsun...
Her parçanın ömrü de var. Sizinki erken bitmiş.

hocam bu işlemden sonra ses kesildimi tamamen,bende de 3 haftadır ara,ara yapıyor,aracım 2013 mk7 dsg tdi.

Geri
Üst Alt