Makyajlı golf

Mehmet27

Yeni Üye
Beyler 2017 makyajlı golf hakkında düsüncelerinizi alim . sahsen ben cıldırdım ????????????

@Mehmet27

Makyajlı kasanın liste fiyatlarını görünce çıldırdıysanız

Opsiyonel donanım fiyatlarını görünce ne yapacağınızı merak ettim Hocam  :000043-medium:

Hic sizinti varmi fiyatlarla alakali :D

@silvershadow. Şu anki liste fiyatı 1.4 tsi highlinenın 88 bin lira o da olsa olsa 90 bin civarında olur cok mu iyimserim ?? sonucta arac değiştirmiyorsun sadece ekstradan bir kac özlelik geliyor bence arada o kadar fark oynamayacaktır benim tahminim

@silvershadow. Şu anki liste fiyatı 1.4 tsi highlinenın 88 bin lira o da olsa olsa 90 bin civarında olur cok mu iyimserim ?? sonucta arac değiştirmiyorsun sadece ekstradan bir kac özlelik geliyor bence arada o kadar fark oynamayacaktır benim tahminim
Emın mısınız 88 olduguna bır daha bakın ıstersenız

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS ManuelHighline96.400,00 TL

Golf Mk6 Comfortline TDI Manuel 53.500 liste fiyati vardi 51.500e almistik sifir 2012 de...

3 ay sonra Golf 7 geldi, Mk7 Comfortline TDI manuel 2012 56.500den giris yapmisti 500 lira anca indiriyorlardi...

Burdaki sorun su,Euro ucuyor...3 ay sonra dahada fazla olacak bence...

Değerli Hocam 

Sizin baktığınız 2016 model fiyat listesi.

Listenin en üstünde 2017 seçeneğini tercih ederseniz dünyanız değişecek. 

Çünkü 100 bin sınırına dayanmış görünüyor. 

:000296-medium:

Geri
Üst Alt