Araca çarptılar

Uwais

Üye
İsim
Mustafa
Park halinde araca çarptılar. Arka tampon gitti sayılır. Kasko var. Araç başında neler yapmam lazım.

a64ad9254076dd61c2bfaefd9e7fc2ce.jpg

Park halinde araca çarptılar. Arka tampon gitti sayılır. Kasko var. Araç başında neler yapmam lazım.

a64ad9254076dd61c2bfaefd9e7fc2ce.jpg
Çok geçmiş olsun. Tamponun altındaki koruma da hasar almıştır. Neyseki ucuz atlatmışsınız. Tutanak tutun karşı suçlu zaten. Ayrıca çarpan araç resmen patates olmuş.

@Uwais

Yaa arkadaş ben bu insan müsfettelerini anlamıyorum park halindeki araca nasıl beceripte çartın., ne kadar hızlı kullanıyorsa artık kendi aracının önü dağılmış.., Sinirlenip 2 laf söylesen abi kaza bu olur böyle şeyder diyip işin içinden çıkmaya çalışır birde utanmadan., ulan kaza da sen önce adam ol araba nerede nasıl kullanılır onu öğren., geçmiş olsun dostum tutanak tutturun "park halindeki araca arkadan çarptım diye" yazsın imzalasın ve resimde ki polis ise umarım alkol varmı diye ölçüm yapmıştır., karşı tarafın tüm evraklarınında fotokopisini alın hocam., Sonradan araç boşu boşuna evrak eksikliğinden onarımı aksamasın.. tekrar geçmiş olsun hocam

Hocam bagaj kapağını ve arka kapıları kontrol edin ilk görüntüde sadece tampon gibi görünür ama diğer tarafları kasmış olabilir. Geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Uwais

Geçmiş olsun Değerli Hocam 

Bu tip kazalarda stepnenin içerisinde bulunduğu havuzda da göçmeler yaşanabilir.  Aman dikkat.

Kaza tutanağını doğru tuttuktan sonra yaralanma yoksa, resmi araç değilse ve kaza gündüz gerçekleşmişse alkol olasılığı düşük olacağı için trafik polisi çağırmaya gerek yok ehliyet ve ruhsat fotokopilerini karşılıklı olarak vermek ve kaza bölgesini de içerecek şekilde geniş açıyla plakalar net görünecek şekilde çeşitli açılardan ve hasarı açıkça gösterecek bir kaç açıdan fotoğraf çekmek yeterli.

Çok Geçmiş olsun. Karşı tarafın trafik sigortası sizin aracınızın hasarını karşılayacak.

Cok gecmis olsun allah buyugunden korusun, en tatsiz aniniz bu olur insallah.

hocam geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin yalnız aracı ret etmiş neredeyse 

Çok geçmiş olsun hocam, neyse ki ucuz atlatılmış bir kazaya benziyor. Ehliyet almak o kadar kolay ki memlekette, ehliyeti alan yolları yarış pisti, altındaki tırt arabayı yarış aracı sanıyor. Sonra en basitinden milletin malına mülküne zarar veriyorlar. Cana gelen kazalardan bahsetmek bile istemiyorum.

hocam cok büyük geçmiş olsun  

gördüğüm kadari ile  arka tampon plastik korumasından 30 35 cm lik bi   ayrılma mevcut (uzunluk olarak )  eski aracımda aynı şekilde ön tamponum   kırılmıştı  2014 yılında  350 tl gibi  rakama  onarımı yapılmıştı akınsal sanayide eğer karşı tarafı gözünüz tutuyosa   ve kabul ederse  bildiğiniz bir kaporta ustasına aracınızı gösterin muhakak sigorta ile anlaşmalı ise  en azından sizin  tramer inza    daha az yansır   veya direk karşı taraftan ücreti alınabilir  

eğer karşı tarafın kaskosu yok ise    dert etmeyin  trafik sigortasi 5000 tl ye kadar sizin aracanızdaki hasarı karşılamak zorunda 

muhakak bi kaporta ustasına danışın 

Geçmiş olsun öncelikle iyiki canınıza sonrada aracınıza çok birşey olmamış, bence gidin servisten yeni tampon taksınlar arka tampon için olan hasar kaydının çok bi önemi olmaz 

Gecmis olsun birsey yok aracinizda bu acidan bakin :)  Bana gore tek sorun araba dsg isd vurunca P konumumda araba hareket etmistir sanzumanda birsey yoktur ins

@Uwais Geçmiş olsun hocam. Bagaj kapağını detaylıca kontrol edin benimde başıma böyle bi olay geldi meğersem bagajdada çökük varmış eşim fark etti. İnşallah bagajda bişey yokturda tampon aracın değerini düşürmez plastik aksam olduğu için.

Geri
Üst Alt