Günbatımı Kırmızı 1.4 Tsi esnaf paket :)

Mertcan21

Üye
İsim
Mertcan
Merhabalar daha önceki konularda aracımı çaldırdığımdan bahsetmiştim   2 aylık  piyasa analizi ve araç arayışından sonra  bugun 

golfüme kavuştum :)   1.4 tsi 125 ps  comfortline dsg 46 bin kilometrede 

2 saatlik taze  ve kirli :)

comfortline donanıma ek olarak

F-1  vites

Yağmur sensörü

ön-arka park sensörü

ışık sensörü

dükkanı kapatamadığım için henüz tam  opsiyonlarına  detaylı şekilde bakamadım   aracı aldığım arkadas bazı  vag com  özelliklerini açmış   kadran selamlama  fakat detaylı şekilde uğrasılmamış

aracım 5 inş ekranlı multimedya ekranına sahip fakat  ekran üzerinde  araçta   opc (sanırım ismi bu )  tuşu olmasına ragmen  park mesafe ekranını göremiyorum

şimdilik bu kadar  arabamı dükkanın önüne park ettim bakışıyoruz :)

IMG_9378.JPG

IMG_9381.JPG

Allah kaza bela vermesin, güle güle binin.

Hayırlı olsun. Kazasız, keyifli sürüşler. 

Hayirli ugurlu olsun insallah kazasiz belasiz  :masallah:

Hayırlı olsun.@Mertcan21 Kazasız güzel günlerde sürmeniz dileklerimle hoşgeldiniz aramıza.

Hayirli ugurlu olsun insallah kazasiz belasiz  :masallah:

Hayırlı olsun. Kazasız, keyifli sürüşler. 

hepinize cok tesekkür ederim daha onceden Golf 6  kullanıcısıydım fakat aralarında gerçekten  devrim var :)

yaklaşık bi 30 dakika şehir turu attım   sadece gülümsedim :)   allah hiç birimize kaza bela vermesin

hocam hayırlı olsun aracınız güzel günlerde kullanmak nasip etsin

yanlız bir önerim olacak bu sefer araca asma kilit takın ki tekrar çalınmasın :)

şaka bir yana ALLAH bir daha göstermesin 

hocam hayırlı olsun aracınız güzel günlerde kullanmak nasip etsin

yanlız bir önerim olacak bu sefer araca asma kilit takın ki tekrar çalınmasın :)

şaka bir yana ALLAH bir daha göstermesin 
haha :)    üstadım   security'e güzel bi bütçe ayarladım zaten     eve giren hirsiz anahtarı  alıp çalmıştı biz gece uyurken  o yüzden   yaklaşık 3 hafta    psikolojim baya bi bozulmuştu   herşeyden şüphe eder olmuştum  bugun ise  ister istemez  sırıtıyorum :)  hayat garip hayat değişik :)

Hayırlı uğurlu olsun. "Kirlenmek güzeldir" sözü Golf 7 için söylenmiş sanırım.

haha :)    üstadım   security'e güzel bi bütçe ayarladım zaten     eve giren hirsiz anahtarı  alıp çalmıştı biz gece uyurken  o yüzden   yaklaşık 3 hafta    psikolojim baya bi bozulmuştu   herşeyden şüphe eder olmuştum  bugun ise  ister istemez  sırıtıyorum :)  hayat garip hayat değişik :)
ALLAH ım şu dar ve zor günlerde yüzümüzdeki gülücükleri eksik etmesin 

Hayirli olsun guzel gunlerde kullanin.

Kazasız belasız inşallah hayırlı olsun

Geri
Üst Alt