2017 MODEL GOLF FİYATLARI

Yeni fiyatlar açıklandı.

Yeni fiyatlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu tamamen; rakamlar üzerinden kendi vatandaşlarına, kendi tüketicilerine küfretmenin yeni bir yöntemidir. Başka türlü açıklanamaz  8|

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar siz nereden bakıyorsunuz. binekarac.vw.com.tr den bakıyorum. Ama değişmemiş görüyorum ben nasıl oluyor anlamadım.

arkadaş daha dün 2015 18000 km golfümü 83000 tl ye satışa çıkardım bir geldim 2017 108bin olmuş bu ne yaa. ben ucuzamı satıyorum acaba. nereye gidiyor bu hal. makyajlı kasa kim bilir kaç  tl olur

bu hesaplar cok sacma,dogus zaten euro fiyatlarini duzenli olarak araclara yansitiyor.kasim sonunda 92500 olan tdi dsg comfort  nasil 115 oldu.euro farki olusmadi ki
Kasim sonu EUR/TL : 3.6364

23 Ocak 2017 EUR/TL : 4.0447

Zamlari kur artis oraninda fiyatlara yansitmamislardi.

Golf'e 120-130 bin lira kimse vermez. 2. El audi,bmw,mercedes alır. Dacia otomatik şanjıman getirdi, 2017 onun senesi olacak demekki :'(

uçmuş bunlar  s=s20  3 ay önce aldım şu an üstüne 21.000 tl farkattı deli para elimizdekilerin kıymetini bilmek en mantıklısı 

2017 yılı golf tutkunları için atlama ve görmezden gelme yılı olur. 

Şimdi sayın arkadaşlar bizim anlatmaya çalıştığımız olay şu mesele vw değil tüm araçlar şimdi sıfır golf 123 iki model altı ikinci eli 100 tl olucak oda yazık bu fiyatlar çok fazla.bayi satamıcak pazar daralacak almak isteyenlerin bir çoğu erteleyecek.Zaruri olmadıkça kimse  almayacak bayiler cok ciddi indirmler yapacak gibi gözüküyor yüzde 10 üstünde bekleyip görecez

2015 Mayısta 1.6 tdi highline u led sunroof geri görüş 82500 e almıştım şu an ki fiyatı görünce şoktayım.

Döviz fiyatları bu seviyedeyken ve ülkemizdeki ithal çılgınlığı ve  üretmeden tüketme anlayışından ötürü kısır döngü şeklinde artarak artacaktır fiyatlar ve 6 ay sonra bu fiyatları da arayabiliriz.  hepimize geçmiş olsun.

2013 de sıfır 62.200tlye aldığım araba şu an 104.000tl  olmuş.Ama genel tabloya bakıldığında aslında araçlar pahalanmamış doğuş daha ucuza satıyor ne kadar kulağa komik gelsede .Meslea başka forumda passat için yazan birinin mesajı herşeyi gösteriyor :(

"Comforline Tdi manuel tam 2 yıl önce 94bin liste fiyatına aldım. Net fiyatı 55bindi. Euro uzun süre 2.75de kaldı. Araç 55/2.75:tam 20bin Euro net fiyat
Bugün bakalım aynı araç 140k,net fiyat 73bin , 73/4 : 18250 Euro.

140bine TDIcomfortline manuel halen 2bin Euro ucuz. 8bin zamm yapıp ÖTV KDV ekleyip aracı 155 e satması lazım. Yüzde 10iskontolu araclar 2 yıl oncesine nazaran. "

Geri
Üst Alt