2017 MODEL GOLF FİYATLARI

cradlemelih

Katılımcı Üye

İsim
MELİH
Yeni fiyatlar açıklandı.

Yeni fiyatlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

BvQpmp.jpg

NlBvYa.jpg

o0WDzX.jpg

Erdazg.jpg

YqLXMk.jpg

qjko4q.jpg

BvQpZQ.jpg

WgvMnQ.jpg

1VWQkY.jpg

kGzNgy.jpg

JqJo6W.jpg

nj68m5.jpg

41oBqJ.jpg

adQO2B.jpg

bkXzJ0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hey maşallah. Fiyatlar resmen uçmuş. Bu fiyatlara araba almak çok zorlaşacak gibi gozukuyor ama geçen yılda böyle derken satıcılar nerdeyse yılı rekorla kapattı.

-Golf 1,6 tdi dsg hig 123,500-golf 1.4 tsi 125 hig dsg 108,500 dizel almak hiçte mantıklı değil artık.    

-passat 1,6 tdi dsg hig 181,100-passat 1.4 tsi dsg 125 158,850    

Bu fiyatlar çok uçuk ne bayi satabilir ne de biz alabilirz artık   

Ayıptır yazıktır. Etmez ve değmez elimizdeki araca çürüyene kadar bineriz bizde onlar düşünsün 

@soner34 yaklaşık 12.000 Türk Lirası hocam, dsg yerine opsiyon alacak olan arkadaşlar da çok olacaktır.

@arfkync alınır hocam alınır eskiler daha iyi bilir ama golf 7 ne fiyatlardan başladı satılmaya.. Şimdi insanlar Mart Nisan ayı gibi bu fiyatlara alışır sonra Mayıs'ta  2-3 bin TL zam yapılıp "Oooo makyajlı golf için fiyatlara çok zam yapılmadı" algısı oluşturulup yeni kasa siparişleri artmaya başlar. Zaten hocam diğer firmalarda araçlarına zam yapacakları için insanlara yine golf mantıklı gelecek.

@Matematikçi Size katılıyorum hocam, diğer modellerde bmw, audi, mercedes vb vasıfta markalara göre golf ucuz geliyor.

TDI Highline man.'a 2 gün önce bakmıştım 102k'di. Umarım makyajla beraber ciddi bir zam daha gelmez yoksa makyajı bekleyenler için baya üzücü olur. 

@MRHocam bende aynı kasayı düşünüyordum böyle giderse metrobüs devam ?

2012 Aralık ayında Golf 1.2 Tsi Midline plus 42.900 TL Bide şimdiki fiyata bak. 

@vosvoscu hocam bekleyişte olan Golf Tutkunlarını derin düşünceli ve ince hesaplı günler bekliyor gibi ne yazık ki. :(

Ben Golfü geçen yıl almıştım eğer şuan makyajlı kasayı bekliyor olsaydım tercihimi kesinlikle Dizel Golf yerine 2. El düşük km'li Benzinli BMW 3 Serisine yoğunlaştırmış olurdum. Ya da en güzelini yapar yakardım gemileri bir '63 Ragtop bulur restore edip keyfime bakardım.  :D  

Yazin gozu karartip aldigima sukrediyorum. Artik sifir Golf almak, hatta sifir arac almak hayal oldu cunku.

bu hesaplar cok sacma,dogus zaten euro fiyatlarini duzenli olarak araclara yansitiyor.kasim sonunda 92500 olan tdi dsg comfort  nasil 115 oldu.euro farki olusmadi ki

Geri
Üst Alt