Total'de bkm express ile yapılan mobil ödemelerde 75 Tl yerine 50 Tl ödeme

ismail_32

Üye
İsim
İsmail
Konu önceden açıldı mı bilmiyorum .Forumda arattım çıkmadı. Golf ailesinin faydalanması amacıyla paylaşıyorum. Ben 2 defa bu şekilde alım yaptım. Sistem çalışıyor.
19.12.2016 - 19.02.2017 

Kampanya, 19 Aralık 2016 – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. 
Kampanya dönemi boyunca, TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 75 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 25 TL akaryakıt indirimi verilir. 
Kampanyadan ilk 8.000 işlem yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. 
Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları alışverişler için yararlanabilirler. 
Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 3 kez yararlanabilecek olup, en fazla 75 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır. 
Aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan üçten fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır. 
Sadece TOTAL mobil uygulamasında tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. 
Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir. 
Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir. 
İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL mobil uygulaması sadece araç içindeyken kullanılmalıdır. 
BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/total/

Ben şurada (http://www.golftutkusu.com/topic/3024-yakiti-nereden-aliyorsunuz/?page=2#comment-81809) bahsetmiştim hocam. Kendim almadım ama arkadaşa bu kampanyadan 2 kere indirimli dizel yakıt aldık, hiç problem olmadı, sistem de gayet güzel çalışıyor.

Kampanya son günlerine yaklaşırken siz tekrar hatırlatmış oldunuz. Belki haberi olmayanlar bu vesileyle fırsatı kaçırmazlar.
Teşekkürler hocam. Bu benzin zamlarından sonra her fırsat değerlendirilmeli ?

kesinlikle değerlendirilmeli. Toplamda 225 TL'ye 75 TL indirim az değil.

Ben kullandim. Yarin 2. 75 i alacağim :) Son zamlardan sonra paranoyak olduk milletçe. Sürekli kampanya kovaliyorum :)

Benim depo bostu 75erden 3 kez islem yaptik arka arkaya, 50ser lira olarak odedim. Pompaci biraz surat asti tabi tabancayi indit kaldir vs. [emoji4]
Bence super bir kampanya 225-->150

Dikkat ettim BKM express  95 oktan benzin almama rağmen 97 yazıyordu. Pompacıya sordum abi total'de 95 katkısız satmiyor  katkısız fiyatına katkılı satıyor, dedi. Sizde durum nasıl ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dikkat ettim BKM express  95 oktan benzin almama rağmen 97 yazıyordu. Pompacıya sordum abi total'de 95 katkısız satmiyor  katkısız fiyatına katkılı satıyor, dedi. Sizde durum nasıl ?
Adana'da da aynı [emoji106]

Ben üstüne bir de parafcard kampanyasina katıldım 3 75 çekince 20 puan ekledi. Yani 25+25+25+20=95 liracık :)

Geri
Üst Alt