Panoramik açılır cam tavan (PS1)

@enpisagor

Can hocam benimde araç alırken olmazsa olmazımdı cam tavan. Daha önceki araclarimda yoktu cam tavan ve cam tavanlı araca binmezsem gözüm açık gider dedim ve cam tavanlı beyaz highline aldım. Memnun muyum?  Acayip memnunum. Ekim ortasında aldım aracı Ve havalar soğumaya başladığından çok kullanamadım ama varlığı yeter :)

Biraz önce yolda giderken bir uçak sesi duydum. Camim hafif açıktı. Şöyle yandan baktım ama göremedim. Kafamı kaldırıp cam tavana baktım ve alcak uçuş yapan bir savaş uçağı gördüm. Belki deli diyeceksiniz ama kendi kendime gülümsedim :)

iyi ki cam tavanlı araç almışım dedim. :)

İşte böyle birşey.

Henüz cok taze olan anımı paylaştım :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@enpisagor

Kısacası daha golf 8'e var en az 1.5 -  2 sene kadar. Sırf tavan için bile değer emin ol :) Zamanla led stop falan da yapılırsa tadından yenmez :)

enpisagor dedi:
@theGenius

Desteklerin için çok sağol arkadaşım, bu aracı ben sipariş etmedim, boşa düşmüş istediğime en yakın otomobil, hatta farklı bayii aracı ancak Adana'ya indirilecek bu nedenle bej koltukları da kabul ettim ve alıştım da artık daha güzel gelmeye dahi başladı.  Sipariş üretime planlandığı için herhangi bir değişiklik yapamadım, yokda 6.5" ekran eklemesi istiyordum  :)   ama bu durumda araç 2015 değil, 2016 model olarak geleceği söylendi, 2016 olunca doğal olarak kampanya bitmesi ve ekstra zam söz konusu oldu. bende bunu kabul ettim.

Babam Golf 8 de highline alırız diye teselli ediyor  :) :)  ancak led stop sonradan da takılabiliyor, servis 900 liraya garantili takıyor. Güncel arabamıza 60 teklif eden 7-8 kişi oldu ben 61 de ısrarcı oldum, bilemiyorum sonuç ne olacak ?
Hocam 900 liraya işçilik dahil mi ? Bu fiyatta ne kadar indirim var ?

Servis Katlanır aynaya ne kadar istiyor o konuda bilginiz var mı?

@mandufla @theGenius

Benimde içimde kalan bir donanım oldu, umarım kısmet olur, araçtaki ferahlığı açmasan bile mükemmel cidden.

Bu tutkuya değeceğini düşünüyorum, inşallah olur. :'(

@berreday

montaj ile beraber 1250 TL ancak fiyatta biraz pazarlık söz konusu oluyor, %5 gibi bir indirimleri var.

katlanır ayna için aynanın ve mekanizmanın tümden değişmesi gerekli bu nedenle çok masraflı ve zor, servis bu konu da ne diyor bilmiyorum açıkçası.

@enpisagor

Hocam ben de aracı satıp highline alma düşüncem var. Size tavsiyem sadece cam tavan için aracı değişmeyin. Eğer highline act almayacaksanız masrafa değmez. Uzun uzun düşünün ;) para kolay kazanılmıyor..

@yusuf

Act higline bizim için bir hayal olduğu için ne yazık ki, bununla yetinmek zorundayım, buna çok şükür, umarım aracı istediğim fiyata satıp, alabilirim.

Eğer maddi olarak gelirin varsa daha da ötesi rahatsan, ve hayatında golfün gaza basıp vınlamaktan öte bir hobiyse sevgi de besliyorsan istediğin şey yapılabilir. Dışarıdan görünüşü ve manevi değeri fazlasıyla arttıracağı gibi içeriden de yaşanılacak keyif bambaşka. Ben arabayı aldığımdan beri hiç cam açmadım diyebilirim( bende cam açmak bir hastalık, kimseyede açtırtmıyorum ), trafikte camdan alacağın sesin yarısı geliyor, camdan çarpan rüzgarın yarısı geliyor. Aydınlığı ayrı güzel, ferahlığı ayrı, dışarıdan görünümü ve havasıda ayrı.

Bu sebeple golf'ünü gerçekten seven herkesin aracına bir sunroof dileyeceğim yılbaşında &: Kullanmayan bilemez.

Durumunuz var ise değiştirin düşünmeyin, bu iş sevgi işi  :) :'(

@enpisagor

Ayrıca bir not, ben bej döşememin cam tavan yüzünden pislendiğini bir kaç şart dışında hiç görmedim.

Üstü pis iken ya da tozlu iken açmamaya çalışın. Açarsanız perdesi kapalı kalsın bir kaç dakika 50km nin üzerinde kullanın ve uçacak olan tozlar pislikler varsın uçsun. ( hemende aldırttım arabayı he  :mad: )

Köşedeki fırının kurumları haricinde ben hiç bir pislik yarattığını görmedim bana. O lekeleride aşağıdaki ürünle bir fıslatıp hemen bezle siliyorum fırçasıyla fırçalamadan, öylece çıkartıyorum.

http://www.turtlewaxturkiye.com/index.php/ic-bakim/192-fg4474-.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
ErsinEsk dedi:
Eğer maddi olarak gelirin varsa daha da ötesi rahatsan, ve hayatında golfün gaza basıp vınlamaktan öte bir hobiyse sevgi de besliyorsan istediğin şey yapılabilir. Dışarıdan görünüşü ve manevi değeri fazlasıyla arttıracağı gibi içeriden de yaşanılacak keyif bambaşka. Ben arabayı aldığımdan beri hiç cam açmadım diyebilirim( bende cam açmak bir hastalık, kimseyede açtırtmıyorum ), trafikte camdan alacağın sesin yarısı geliyor, camdan çarpan rüzgarın yarısı geliyor. Aydınlığı ayrı güzel, ferahlığı ayrı, dışarıdan görünümü ve havasıda ayrı.

Bu sebeple golf'ünü gerçekten seven herkesin aracına bir sunroof dileyeceğim yılbaşında &: Kullanmayan bilemez.

Durumunuz var ise değiştirin düşünmeyin, bu iş sevgi işi  :) :'(

@enpisagor

Ayrıca bir not, ben bej döşememin cam tavan yüzünden pislendiğini bir kaç şart dışında hiç görmedim.

Üstü pis iken ya da tozlu iken açmamaya çalışın. Açarsanız perdesi kapalı kalsın bir kaç dakika 50km nin üzerinde kullanın ve uçacak olan tozlar pislikler varsın uçsun. ( hemende aldırttım arabayı he  :mad: )

Köşedeki fırının kurumları haricinde ben hiç bir pislik yarattığını görmedim bana. O lekeleride aşağıdaki ürünle bir fıslatıp hemen bezle siliyorum fırçasıyla fırçalamadan, öylece çıkartıyorum.

http://www.turtlewaxturkiye.com/index.php/ic-bakim/192-fg4474-.html
Yorumunuz için çok teşekkür ederim, önceki araçta golf 7 idi sadece 110 ps oldu diye değişmiştim, inşallah şimdi de cam tavan (kendi verdiğim isim ile CAN Tavan) için yeni aracı alabilirim. Benim için golf gerçekten bir tutku bu içimde kalmıştı :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor

Can merhaba...

Sesli düşünüyorum...

Elimdeki aracı istediğim fiyata satabiliyorum ve yeni alacağım araç istediğim kriterlere daha yakın ve beni daha mutlu edecek,maddi anlamda belki biraz zorlanabilirim ama bu tolere edebileceğim bir zorlanma...O zaman ne duruyorum hemen harekete geçeyim...

Umut dedi:
@enpisagor

Can merhaba...

Sesli düşünüyorum...

Elimdeki aracı istediğim fiyata satabiliyorum ve yeni alacağım araç istediğim kriterlere daha yakın ve beni daha mutlu edecek,maddi anlamda belki biraz zorlanabilirim ama bu tolere edebileceğim bir zorlanma...O zaman ne duruyorum hemen harekete geçeyim...
Merhaba Umut Abi,

Harakete geçtim hemen aracı ayırtıp kaparo yatırdım ama arabayı istediğim gibi satamadım hala gerçi yılbaşına çok var daha :)   60 verdiler ben 61 dedim vermediler, umarım iyi bir alıcı buluruz.

@Umut

Çok şükür bugün arabayı sattım abi, artık yeni arabamı bekleyebilirim. Bu gece rahat uyuyabilirim  :) :'(

Geri
Üst Alt