Orjinal ayna için led ayna altı aydınlatma.

İsim
A
Comfortline standart aynalı aracıma ayna altı aydınlatma yapmak istiyorum. Araştırdım fakat net olarak gücü nereden  hangi pinlerden alacağımı bulamadım. Kablolamasını ve kodlamasını bilen varsa yardımcı olsun lütfen. İnternette kodlaması var sanırım tavan aydınlatmasına bağlıyorlar vag ile ledleri,yinede bilen tecrübe eden birisi varsa aydınlatsın lütfen hazır niyeti bozmuşken girişmek istiyorum :)

Sana bu konuda bir link paylasabilirim

Ancak bu mk6 icin ben mk7 icinde ayni islemin olacagini tahmin ediyorum saglamasini su sekilde yapabilirsin bu linkteki montaj pinlerine kablolamani yaptiktan sonra kodlamayi yapim kontrol kaleminle veya kontrol saatinle olcum yapabilirsin

Kapidan alman lazim elektriği...
Kapi modülünden

Bence su sekilde yapabilirsin once sol kapi icin kodlamani yap ve kontrol lambasi ile bos olan pinleri kontrol et fakat led kontrol lambasi olsun.. bu sekilde cok rahat bulabilirsin

Ve bence door exiting icin golf mk5 mk6 ayni ise bundada aynidir dige tahmin ediyorum aynadan gelen soketin bos olan pinlerinde ilk sansini 10. Pin de dene

Ben kendi aracima yapmıştım ayrıntılar linkte

@efsane77 Hocam sizin konunuzu gördüm dünden beri 2-3 kez okudum :) Kodlamaları nasıl yaptınız ? Ayna altları için hangi pinlerden nerden elektrik aldınız ? Tavan aydınlatmasına mı bağlı ledler ? Tavan lambaları kapalı olsa kilitleyip açınca yanar mı ?

@efsane77 Hocam sizin konunuzu gördüm dünden beri 2-3 kez okudum [emoji4] Kodlamaları nasıl yaptınız ? Ayna altları için hangi pinlerden nerden elektrik aldınız ? Tavan aydınlatmasına mı bağlı ledler ? Tavan lambaları kapalı olsa kilitleyip açınca yanar mı ?
Yukarida link attim bir incele ondan sonra yardımcı olurum tabi

@efsane77 Hocam dünden beri 2-3 kez baştan sona okudum konuyu. Kapı altı aydınlatmada yapmayı düşünüyorum onu çözdüm kapıyı sökmüşken ayna altlarınada girişeyim diyorum. Alideki ürünle beraber kablo gelmiyor sanırım kablo-soket kısmını nasıl çözdünüz ?

Geri
Üst Alt