Kış paketi (ısıtmalı ön koltuklar, Silecek ve far yıkama)

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Kış paketi (ısıtmalı ön koltuklar, Silecek ve  far yıkama)

Opsiyonel donanım kodu: WW1

Tutarı: 1.163 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar: ....

Kış paketi (ısıtmalı ön koltuklar, Silecek ve  far yıkama)

kış paketi; ısıtmalı ön koltuklar, Silecek ve  far yıkamalarını içerir.

Vienna deri koltuk alanların genelde kışın soğuk olan deri koltukları ısıtmak için tercih edebileceği bir seçenektir.

Kış paketi için gerçekten soğuk bir memlekette yaşıyor olmalısınız.

zArBRB.jpg

En alınmayacak özellik çünkü ergoaktif koltuk alınca zaten ısıtmalı koltuk geliyor.  :'(

Far yıkama aparatlarını sonradan alan var mı ?

@trgy

far yıkama aparatı sonradan takılabilen bir şey midir acaba? olsa bile neden taktıralım ki?

ayrıca her xenonla beraber far yıkama standart gelir.

@maniax 

Kendi aracımda var hocam,kız kardeşimin araca için taktırmayı düşünüyorum. Taktıran varsa bilgi almak istedim.yurtdışında bazı kullanıcılar sonradan takmış.

@trgy

size yazdığım mesajdan sonra bu konuda çok dar görüşlü olduğumu farkettim. meğer ne arabalarda far yıkama varmış. :)

araştırılabilir.

maniax dedi:
@trgy

size yazdığım mesajdan sonra bu konuda çok dar görüşlü olduğumu farkettim. meğer ne arabalarda far yıkama varmış. :)

araştırılabilir.
estağfurullah hocam, vw bu tür şeyleri lüks olarak görüyor.

trgy dedi:
Far yıkama aparatlarını sonradan alan var mı ?
Golf için değil ama zamanında Focus'a takmayı düşünmüştüm. Aşırı pahalıya geliyordu o yüzden vazgeçmiştim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar, aracımda kış paketi mevcut. Koltuk ısıtmalar tamam ama silecek suyu ısıtmasının nereden açıldığını bulamadım. hava sıcaklığı düştüğü zaman otomatik olarak mı devreye giriyor ya da bunu açmanın bir yolu var da ben mi bulamadım ? konu ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Geri
Üst Alt