VW bayisinden boya satın alma

BRTRKCLL

Üye
İsim
Berat
Selamın aleyküm abilerim

Daha öncede bahsetmiştim elimde bir tane vectra a var 94 model ileriye dönük bi projem var inşallah bazı parametreler olursa düşünüyorum bunu şimdi araç baştan aşağı yenilenecek ancak ben rengini çook araştırdım renkler arasında gittim geldim sonunda bi karar aldım gün batım kırmızısı yapmak istiyorum ancak bir sorum birde isteğim olacak

sorum : vw bayine gitsem bana lazım olan boya miktarını satın alabilirmiyim ? açıktan verirlermi yani şahsiyete

isteğimse gün batım kırmızı golfünüzün güzel fotoğrafları ? detailingten sonra olsun hava kötüyken olsun iyiyken olsun her türlü şarttaki kirli temiz görüntülerini koyabilirsiniz ? malum çok renk baktım ama kırmızı seviyor bu araç o yüzden kırmızı bakıyorum en iyi kırmızılardan biride Gün Batım Kırmızı ? teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamın aleyküm abilerim 
Daha öncede bahsetmiştim elimde bir tane vectra a  var 94 model ileriye dönük bi projem var inşallah bazı parametreler olursa düşünüyorum bunu şimdi araç baştan aşağı yenilenecek ancak ben rengini çook araştırdım renkler arasında gittim geldim sonunda bi karar aldım gün batım kırmızısı yapmak istiyorum ancak bir sorum birde isteğim olacak
sorum : vw bayine gitsem bana lazım olan boya miktarını satın alabilirmiyim ? açıktan verirlermi yani şahsiyete 
isteğimse gün batım kırmızı golfünüzün güzel fotoğrafları ? detailingten sonra olsun hava kötüyken olsun iyiyken olsun her türlü şarttaki kirli temiz görüntülerini koyabilirsiniz ? malum çok renk baktım ama kırmızı seviyor bu araç o yüzden kırmızı bakıyorum en iyi kırmızılardan biride Gün Batım Kırmızı ? teşekkür ederim şimdiden yardımlarınız için
Servise gitmenize gerek yok hocam. Boya kodunu öğrendikten sonra sanayide bir boyacı size istediğiniz kadar verecektir

baktım onlara abi taze kan bekliyorum ? bu arada benim istediğim  garanti ton tutturma ve kalitesi boyanın kaliteside önemli sürekli araba soymuyoruz bi kere olacak değilmi ? tam olsun istiyorum iki seçenek var halen aklımda nar çiçeği passat ve gün batım nasip kısmet araç üzerinde bi parça da deneyip de yapabiliriz artık bakalım zamanı var daha ama şimdiden kesinleştireyim hedefimi zaman gelince aksaklık problem olmasın inşallah

Geri
Üst Alt