Rize Voskar VW Yetkili servisi Golftutkusu Trabzon Grubu özel Filo indirimi

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostlari;

Bugün itibariyle Rize Voskar VW servisinde Görüşmelerimiz Sonucuda Olumlu olarak dönüş yapılmış ve Golftutkusu Trabzon Üyelerimize Özel İscilikte %10 Yedek parçada %4 Olmak üzere İndirim uygulaması Yapılması Konusunda Anlaşma Sağlanmıştır. Umarım her iki taraf içinde Hayırlı Uğurlu Olur. Golf Trabzon Ailesine ve Tüm Golftutkusu Dostlarına Faydalı olmaya devam edeceğiz.

Şahsım ve Ekibim de ki Tüm Değerli Dostlar Adına Teşekkürlerimi sunuyorum. [emoji3] [emoji106]

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Ysn
Maşallah güzel haberler geliyor, forumun birliği ve gücü 

Teşekkürler  @enpisagor Can Kardeşim Benim.[emoji106]

TEŞEKKÜRLER Rize VOSKAR VW YETKİLİ SERVİSİMİZE :) voskar-topb1.png

Bugün yaptığım bakımda sorduğum her soruya cevap veren servis. 200 km ye değdi. Teşekkürler Voskar?

Barış Bey adına mutlu olduğumuzu ifade etmek isterim. Kendisi yeni Grup üyelerimizden hem bilgili hemde ilgili bir Arkadaşımız. Golf aracı ile Nice Güzel Zamanlar geçirmesi dileğiyle.

Teşekkür ederiz Hocam Sağolun.

Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostlari;

Bugün itibariyle Rize Voskar VW servisinde Görüşmelerimiz Sonucuda Olumlu olarak dönüş yapılmış ve Golftutkusu Trabzon Üyelerimize Özel İscilikte %10 Yedek parçada %4 Olmak üzere İndirim uygulaması Yapılması Konusunda Anlaşma Sağlanmıştır. Umarım her iki taraf içinde Hayırlı Uğurlu Olur. Golf Trabzon Ailesine ve Tüm Golftutkusu Dostlarına Faydalı olmaya devam edeceğiz.

Şahsım ve Ekibim de ki Tüm Değerli Dostlar Adına Teşekkürlerimi sunuyorum.
emoji3.png
emoji106.png
Ne güzel.

O zaman hamsi yemeye Trabzon'a geleyim, oradan Rizeye geçip 3. yıl bakımımı yaptırırım :)

Trabzon'daki arkadaşlar Bahadır yerine değerlendirmeli bence.

@Ender 75 bin km bakımını voskar'da yaptırmıştım. Daha önce yağ kaçırma problemi ve arka süspansiyona taş parçası girmişti voskar servisi halletmişti iyi servistir?

tebrik ederim böyle güzel gelişmeler olması çok hoş.

@arfkync Teşekkürler hocam. Herşey Golftutkusu ailemiz adına :)  

Güzel indirimleri için Rize'ye teşekkürler

Geri
Üst Alt