Yeni arabam

@radiation sağolasın adaş aynen paspas almak gerekiyor bi yarın olsun hele :)  

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sıcak karşılama için :)  

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, doğru karar vermişsiniz [emoji5]

Hayırlı olsun Cam tavan olunca beyaz renk ayrı güzel oluyor.

Aracınız hayırlı olsun Allah sağlıkla mutlulukla kazasız belasız binmeyi nasip etsin. 

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah 

Araciniz hayirli olsun guzel gunlerde kazasiz belasiz kullanin. Golf gercekten bir tutku. Ben aracimi Agustos ayinda aldim ve hala eve vardigimda bir turlu aractan ayrilasim gelmiyor :)  

Hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler

@Nfk Aramıza hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun güzel günlerde güle güle kullanın. Golf hastalığına yakalandıysanız, tedavisi çok zor :)

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.. ben de geçen hafta Acarlar'dan 1.4 TSI pasifik mavi aldım.. başıma gelen talihsiz bir olaydan dolayı ödeme yapamıyorum, 1-2 hafta içinde halledeceğim inşallah.. sağolsun ST bunda da bir hayır vardır diyerek yardımcı oldu. İnşallah ben de gecikmeli de olsa 2 haftaya kadar hayalimi gerçekleştirmiş olacağım.

@Levent Tiryaki inşallah herşey gönlünce olur hocam hakkınızda hayırlısı olsun inanın okurken içim cızladı:/

Çok teşekkürler.. 2 hafta önce Üsküdar Mado'da eşimin çantasından benim cüzdanı çaldılar.. hemen nüfus müdürlüğü'nden yeni kimlik için müracaat ettik, yerine verdikleri geçici evrak ile maalesef bankadan işlem yapamıyorum

Yeni kimlikler de Ankara'dan geliyor... Kısaca bir heyecanla yeni kimliği bekliyoruz.

Geri
Üst Alt