Yeni arabam

Çok teşekkürler.. 2 hafta önce Üsküdar Mado'da eşimin çantasından benim cüzdanı çaldılar.. hemen nüfus müdürlüğü'nden yeni kimlik için müracaat ettik, yerine verdikleri geçici evrak ile maalesef bankadan işlem yapamıyorum

Yeni kimlikler de Ankara'dan geliyor... Kısaca bir heyecanla yeni kimliği bekliyoruz.
Geçmiş olsun hocam. Vardır bunda bir hayır.

@Nfk Hayirli olsun hocam.Can tavanli lar arasina hoş  geldiniz.Cam tavan Candir

Saygilarla

Merhaba sayın golf ailesi 

hemen konuya gireyim. :)  3 aylık evliyim ve düğün masrafları için 11 yıldır kullandığım Bmw aracımı üzülerek satmak zorunda kaldım.

evlendiğim günden beridir de eşimin başının etini yedim araba alalım araba alalım diye ve daha balayındayken eşim pes edip tamam alalım ne istersen al dedi. 

Asıl konu bundan sonra başlıyor aslına bakarsanız. Ben yılların verdiği alışkanlık ile hemen BMW bakmaya başladım. İş arkadaşımda da 1.4 tsi comfortline bi golf var. Arada gözüme çarpıyordu ama ne yalan söyleyim almak aklıma hiç gelmedi. Sonra internette yaklaşık 2,5 aydır detaylı bi araç araştırması yaptım. İnanın tam tırlatmak üzere iken bu siteye şeş kaza denk geldim. 

Buradaki arkadaşlar araçlarını o kadar çok seviyorlar ki ne yalan söyleyim imrendim bu forumdaki arkadaşlara. :)  

ve dün sabah kafam attı hanıma dedim kalk araba almaya gidiyoruz yeter bu kadar yayan kalmak otobüs minibüs sürünmek ve Kavacık Acarlar'a bi tanıdığında vasıtası ile gene otobüste tıkış pıkış gittik. 

Hep aklımda 1.4 tsi highline Pasifik mavi golf varken st nin abi elimde hemen hazır saf beyaz cam tavanlı var demesi ile yoğun bir beyin fırtınası yaşadım ve st ye beni o araca götür görmek istiyorum eğer ki içim araca ısınırsa alıcam yoksa 2-3 ay Pasifik için bekleyeceğim dedim. 

Çatı kattaki otoparka çıkıp aracı gördüm yahu ha mavi ha beyaz hem 2 gün sonra teslim edilecek bi araç ne düşünüyorsun Nevzat efendi dedim direk oturdum pazarlığa. Araç cam tavanlı olması beni daha da cezbetti tabi. Yoğun bi pazarlıktan sonra aracı 83.000 tl ye aldım peşinden hemen kaput koruma ve komple ceramik kaplamaya soktum. Aracı Allah'ın izni ile yarın 1-2 gibi teslim alacağım. Umarım memnun kalırım ve umarım bende sizler gibi bu memnuniyetimi çevreme yayarım. :)

herkese çok çok selamlar...
Sıcak ve samimi paylaşımınız için teşekkürler.

BMW de Golf de iyi tercih.

Her markanın bir amiral gemisi var biliyorsunuz. VW de bu Golf. Kendi sınıfının her zaman referansı.

Forumdaki durum malum, herkez tedavisi henüz bulunamamış bulaşıcı bir hastalığa yakalanmış :)

Beğeneceğizi umuyorum, sevdiklerinizle birlikte kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.

Fotolarını da bekleriz Wolsburg canavarının..

Çok teşekkürler.. 2 hafta önce Üsküdar Mado'da eşimin çantasından benim cüzdanı çaldılar.. hemen nüfus müdürlüğü'nden yeni kimlik için müracaat ettik, yerine verdikleri geçici evrak ile maalesef bankadan işlem yapamıyorum :(
Yeni kimlikler de Ankara'dan geliyor... Kısaca bir heyecanla yeni kimliği bekliyoruz.
Geçmiş olsun, ben de korktum maddi manevi çok kötü diye. Geç olsun güç olmasın. Kavuşmayı Beklemek de güzel, tadını çıkarın, fotoları bekleriz..

Geçmiş olsun, ben de korktum maddi manevi çok kötü diye. Geç olsun güç olmasın. Kavuşmayı Beklemek de güzel, tadını çıkarın, fotoları bekleriz..
Çok teşekkürler hocam, sağolun.. varolun. Memnuniyetle kavuşalım Golf'ümüze, paylaşacağım.. selamlar..

@caliksağol hocam yarın fotoları inşallah koyucam son dakka bi aksilik olmaz ise yarın ilk golf deneyimimi yaşıycam 

Merhaba sayın golf ailesi 

hemen konuya gireyim. :)  3 aylık evliyim ve düğün masrafları için 11 yıldır kullandığım Bmw aracımı üzülerek satmak zorunda kaldım.

evlendiğim günden beridir de eşimin başının etini yedim araba alalım araba alalım diye ve daha balayındayken eşim pes edip tamam alalım ne istersen al dedi. 

Asıl konu bundan sonra başlıyor aslına bakarsanız. Ben yılların verdiği alışkanlık ile hemen BMW bakmaya başladım. İş arkadaşımda da 1.4 tsi comfortline bi golf var. Arada gözüme çarpıyordu ama ne yalan söyleyim almak aklıma hiç gelmedi. Sonra internette yaklaşık 2,5 aydır detaylı bi araç araştırması yaptım. İnanın tam tırlatmak üzere iken bu siteye şeş kaza denk geldim. 

Buradaki arkadaşlar araçlarını o kadar çok seviyorlar ki ne yalan söyleyim imrendim bu forumdaki arkadaşlara. :)  

ve dün sabah kafam attı hanıma dedim kalk araba almaya gidiyoruz yeter bu kadar yayan kalmak otobüs minibüs sürünmek ve Kavacık Acarlar'a bi tanıdığında vasıtası ile gene otobüste tıkış pıkış gittik. 

Hep aklımda 1.4 tsi highline Pasifik mavi golf varken st nin abi elimde hemen hazır saf beyaz cam tavanlı var demesi ile yoğun bir beyin fırtınası yaşadım ve st ye beni o araca götür görmek istiyorum eğer ki içim araca ısınırsa alıcam yoksa 2-3 ay Pasifik için bekleyeceğim dedim. 

Çatı kattaki otoparka çıkıp aracı gördüm yahu ha mavi ha beyaz hem 2 gün sonra teslim edilecek bi araç ne düşünüyorsun Nevzat efendi dedim direk oturdum pazarlığa. Araç cam tavanlı olması beni daha da cezbetti tabi. Yoğun bi pazarlıktan sonra aracı 83.000 tl ye aldım peşinden hemen kaput koruma ve komple ceramik kaplamaya soktum. Aracı Allah'ın izni ile yarın 1-2 gibi teslim alacağım. Umarım memnun kalırım ve umarım bende sizler gibi bu memnuniyetimi çevreme yayarım. :)

herkese çok çok selamlar...
Hayırlı olsun . Kazasız belasız güzel günlerde kullanın . 

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.. ben de geçen hafta Acarlar'dan 1.4 TSI pasifik mavi aldım.. başıma gelen talihsiz bir olaydan dolayı ödeme yapamıyorum, 1-2 hafta içinde halledeceğim inşallah.. sağolsun ST bunda da bir hayır vardır diyerek yardımcı oldu. İnşallah ben de gecikmeli de olsa 2 haftaya kadar hayalimi gerçekleştirmiş olacağım.
Size de geçmiş olsun umarım bir an önce hayallerinize kavuşursunuz .

beyaz candır hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız cezasız günlerde binin ailemize hoş geldiniz

Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz.

Aracını Hayırlı olsun. KAzasız belasız ve cezasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Kendinize Bir Düğün hediyesi almış olarak umarım memnun kalır ve mutlu mesut yaşantınızda size eşlik eder sizlere yeni aracınız.

hayırlı olsun hocam kazasız belasız inş. beyaz candır bi de can tavanlıysa daha bi can oluyor bu arada bende can :)

Geri
Üst Alt