Yeni arabam

Nfk

Katılımcı Üye

İsim
Nevzat
Merhaba sayın golf ailesi 

hemen konuya gireyim. :)  3 aylık evliyim ve düğün masrafları için 11 yıldır kullandığım Bmw aracımı üzülerek satmak zorunda kaldım.

evlendiğim günden beridir de eşimin başının etini yedim araba alalım araba alalım diye ve daha balayındayken eşim pes edip tamam alalım ne istersen al dedi. 

Asıl konu bundan sonra başlıyor aslına bakarsanız. Ben yılların verdiği alışkanlık ile hemen BMW bakmaya başladım. İş arkadaşımda da 1.4 tsi comfortline bi golf var. Arada gözüme çarpıyordu ama ne yalan söyleyim almak aklıma hiç gelmedi. Sonra internette yaklaşık 2,5 aydır detaylı bi araç araştırması yaptım. İnanın tam tırlatmak üzere iken bu siteye şeş kaza denk geldim. 

Buradaki arkadaşlar araçlarını o kadar çok seviyorlar ki ne yalan söyleyim imrendim bu forumdaki arkadaşlara. :)  

ve dün sabah kafam attı hanıma dedim kalk araba almaya gidiyoruz yeter bu kadar yayan kalmak otobüs minibüs sürünmek ve Kavacık Acarlar'a bi tanıdığında vasıtası ile gene otobüste tıkış pıkış gittik. 

Hep aklımda 1.4 tsi highline Pasifik mavi golf varken st nin abi elimde hemen hazır saf beyaz cam tavanlı var demesi ile yoğun bir beyin fırtınası yaşadım ve st ye beni o araca götür görmek istiyorum eğer ki içim araca ısınırsa alıcam yoksa 2-3 ay Pasifik için bekleyeceğim dedim. 

Çatı kattaki otoparka çıkıp aracı gördüm yahu ha mavi ha beyaz hem 2 gün sonra teslim edilecek bi araç ne düşünüyorsun Nevzat efendi dedim direk oturdum pazarlığa. Araç cam tavanlı olması beni daha da cezbetti tabi. Yoğun bi pazarlıktan sonra aracı 83.000 tl ye aldım peşinden hemen kaput koruma ve komple ceramik kaplamaya soktum. Aracı Allah'ın izni ile yarın 1-2 gibi teslim alacağım. Umarım memnun kalırım ve umarım bende sizler gibi bu memnuniyetimi çevreme yayarım. :)

herkese çok çok selamlar...

@Nfk Hocam aramıza hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Golf'ün her rengi güzeldir ama Pasifik Mavi'in güzelliği bir başkadır :)
Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Tekrardan hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba sayın golf ailesi 

hemen konuya gireyim. :)  3 aylık evliyim ve düğün masrafları için 11 yıldır kullandığım Bmw aracımı üzülerek satmak zorunda kaldım.

evlendiğim günden beridir de eşimin başının etini yedim araba alalım araba alalım diye ve daha balayındayken eşim pes edip tamam alalım ne istersen al dedi. 

Asıl konu bundan sonra başlıyor aslına bakarsanız. Ben yılların verdiği alışkanlık ile hemen BMW bakmaya başladım. İş arkadaşımda da 1.4 tsi comfortline bi golf var. Arada gözüme çarpıyordu ama ne yalan söyleyim almak aklıma hiç gelmedi. Sonra internette yaklaşık 2,5 aydır detaylı bi araç araştırması yaptım. İnanın tam tırlatmak üzere iken bu siteye şeş kaza denk geldim. 

Buradaki arkadaşlar araçlarını o kadar çok seviyorlar ki ne yalan söyleyim imrendim bu forumdaki arkadaşlara. :)  

ve dün sabah kafam attı hanıma dedim kalk araba almaya gidiyoruz yeter bu kadar yayan kalmak otobüs minibüs sürünmek ve Kavacık Acarlar'a bi tanıdığında vasıtası ile gene otobüste tıkış pıkış gittik. 

Hep aklımda 1.4 tsi highline Pasifik mavi golf varken st nin abi elimde hemen hazır saf beyaz cam tavanlı var demesi ile yoğun bir beyin fırtınası yaşadım ve st ye beni o araca götür görmek istiyorum eğer ki içim araca ısınırsa alıcam yoksa 2-3 ay Pasifik için bekleyeceğim dedim. 

Çatı kattaki otoparka çıkıp aracı gördüm yahu ha mavi ha beyaz hem 2 gün sonra teslim edilecek bi araç ne düşünüyorsun Nevzat efendi dedim direk oturdum pazarlığa. Araç cam tavanlı olması beni daha da cezbetti tabi. Yoğun bi pazarlıktan sonra aracı 83.000 tl ye aldım peşinden hemen kaput koruma ve komple ceramik kaplamaya soktum. Aracı Allah'ın izni ile yarın 1-2 gibi teslim alacağım. Umarım memnun kalırım ve umarım bende sizler gibi bu memnuniyetimi çevreme yayarım. :)

herkese çok çok selamlar...
Sizinkisi mutlu sonla biten fırtınalı bir aşk hikayesinin başlangıcı olsun dilerim...

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim

Mse hocam st 2 ay sonra bu fiyatlara %2-3 artma söz konusu olabilir deyince beyaz almaya karar verdim elde stok diye veya st beni de yemiş olabilir elindeki aracı satmak için:) teşekkür ederim iyi dileklerin için hocam herkese kazasız belasız kullanmak nasip olsun. 

@Nfk Hayırlı olsun öncelikle bmw nin fiyatlarını gördükten sonra 83.000 e golf almak mantıklı olmuş hocam. Güle güle kullanın eşinizle beraber.

@ansolak çok sağol hocam teşekkür ederim:) herseye gülüyorum içim içime sığmıyor hemen yarın olsun dünden beri yemekte yiyemedim ?

@NfkHayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.

hocam hoş geldiniz golftutkusu Dostlar arasına

iyi bir seçim yapmışsınız aracınızı güle güle kullanın Allah kaza bela göstermesin 

golf sizin yüzünüzde gülücükler açacaktır hiç merak etmeyin bir kaç fotoda bekliyoruz

ama aldıktan ve kullandıktan sonra izlenimlerinizi bu başlık altın da bizimle paylaşırsanız memnun kalırız

Hocam Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

@UĞUR_05 hocam yarın aracı teslim edecekler 1-2 gibi fotoğraf eklerim buraya çok sağolun ayrı ayrı iyi dilekde bulunan herkese teşekkür ederim. 

@Nfk

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah.

Hayırlı olsun.ALLAH kazasız belasız ağız tadıyla binmeyi nasip etsin

Adaş hayırlısı olsun havuzlu 3d paspas almayı unutma bu yağmurlu karlı havalarda çok işini görür

Screenshot_2017-01-16-16-14-42.jpg

Geri
Üst Alt