Kadran Selamlama Sorunu

tolgao

Üye
İsim
Tolga
Selam Dostlar,

Benim arabada Eren Hocamla birlikte kadran selamlama açmıştık fakat yakın zamanda şunu fark ettim kadran selamlama bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bu normal midir? Teşekkürler. 

Hocam kadran selamlamanın çalışıp çalışmama durumu kontağı çevirme hızınızla ilgili. Hızlı çevirdiğinizde genellikle çalışmıyor. Ama yavaş çevirirseniz sorunsuz bir şekilde çalışıyor.  Benim deneyimim bu yönde başka bir açıklama varsa bilemiyorum.  

Bazen üst üste denk geldiğinde olmayabiliyor, normal bir durum hocam

Bunu bende farkettim benim araçta ama bir türlü foruma sormaya fırsatım olmadı. yavaş çevirme ile alakalı değil denedim yavaş hızlı farketmiyor , saygıyla alakalı bişii sanırım :D

Sen şimdi arabayı yıkama, pasta cilasini eksik et sonrada kalk selamlama bekle.Az bile, akuyu durduğu yerde bitirse hakkidir

Kontak aracın üstünde, çıkardınız hemen geri taktınız o zaman olmaz. Çıkarıp 3-4 sn bekleyip takıp çevirin olacaktır. 

Ardarda olmuyor kadran selamlama

Valla çoğunlukla sorunsuz çalışıyor ama arada böyle çalışmayacağı tutuyor :D

Kadran selamlama arka arkaya kontak kapatılı açıldığında çalışmaz. Eren'in söylediği gibi anahtarı çıkarıp 5 saniye kadar beklemek lazım. 

Arkadaşlar bu kadram selamlama hangi serilerde oluyor. Nasıl açtırılıyo. Bnm de confortline benimki selam kelam yapmıyo ;-)

Geri
Üst Alt