Sonradan anahtarsız giriş ve çalıştırma mümkün mü?

Evet arkadaşlar bu konu hakkında fikirleri alalım. yabancı sitede şöyle bir ürün gördüm. Çok fikrim yok ama böyle birşey mümkün mü. Yoksa bu ürün başka birşey mi.

http://www.aliexpress.com/item/Volkswagen-VW-Golf-mk7-7-door-trunk-cable-set-support-keyless-entry-system-Dynaodio-rear-view/32260124487.html
benim uygulamayı düşündüğüm birşey bu, söylediğine göre anahtarsız giriş için ama ben de şöyle birşey buldum hem daha uygun hem de sadece ön kapılar için. düşünmek lazım aslında, satın alıp değerlendiren bir türk arkadaş da var. işte link:

http://www.aliexpress.com/item/Volkswagen-VW-Golf-MK7-7-original-oem-FRONT-DOORS-keyless-door-handle-outdoor-handle/32258588439.html

yusuf dedi:
aslında bilen bir elektrikçiyle konuşmak lazım. anahtarı çevirdiğimizde motorun çalışmasını sağlayan kablo tesisatı buna bağlansa çalışmasz mı acaba? ya da elsadan mı bakmak lazım? olsaydı fena olmazdı.

@fatihan

İllaki olur hocam. Buradaki asıl mesele orjinallik. Bu butonun orjinal yeri düşünülürse oradaki plakanin komple değişmesi lazım. Ayrıca o bölümde kablo tesisat yoktur. Oraya gerekli yerler sökülüp kablo çekmek gerekir. Arabayı satıp yeni araç almak daha iyi :)

yusuf dedi:
@fatihan

İllaki olur hocam. Buradaki asıl mesele orjinallik. Bu butonun orjinal yeri düşünülürse oradaki plakanin komple değişmesi lazım. Ayrıca o bölümde kablo tesisat yoktur. Oraya gerekli yerler sökülüp kablo çekmek gerekir. Arabayı satıp yeni araç almak daha iyi :)
ben far ışık yağmur sensörü taktım, kabloları çektim :) böyle şeyleri seviyorum

Sonradan bunu gerçekleştirebilen oldu mu acaba ?

İzmir’de birisinin audi a3 aracına bu retrofiti yaptığını okumuştum ama sanırım çok kolay bir işlem değil.

@gokomer Çin'de 4-5bin₺ civarında satılıyor. Kim takar bilinmez taksada imbolizer işleri var falan filan biraz araştırdım uzun iş denildiği gibi yapmaya kalksan 10bin gözden çıkartmak gerek satıp yenisini al daha iyi gibi. Ama ben yaptıracam denilirse illaki yapılır.

Geri
Üst Alt