Midline Plus vs Comfortline

Lycian

Üye
İsim
Ages
Arkadaşlar,

Bu iki donanım arasında yaklaşık 7000 lira fark var. Comfortline da sadece koltukları için cazip geliyor. Onun dışında pek bir şey yok gibi.. Düşüncelerinizi almak istedim.

En bariz fark 1.6 Tdi 110 ps seçemiyorsunuz, Geri kalanı tamamen donanım kaynaklı, Sizin hangi motor seçeneklerini karşılaştırdığına bağlı.

Genel farklar, F1 vites, 16 inc jant seçeneği, Ön sis ve entegre dönüşler, Görsel park sistemi ön arka park sensörü otomatik klima gibi bir çok fark var aralarına. 

Karşılaştırmalı liste için tıklayınız.

1. Koltuk döşemeleri

2. Piano Black kaplama

3. Dover Jant

4. Klimatronik

5. Sağ koltuk altı eşya çekmecesi

6. Ambiyans aydınlatma

7. Ön tampon altında ilave dekoratif krom çıta

8. Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları

9. Ön arka park sensörü

10. Otomatik hava kalite sensörü

Farklar bunlar fiyatlandırıp toplarsanız ve orjinalliği ve fabrikadan çıkması göz önünde bulundurulursa heleki şu ötv oranlarıyla gayet normal bence.

Hocam şu şartlarda farklı vergi dilimine girdikleri için midline plus öneririm. Sonradan yavaş yavaş doldurursunuz. 1-2 ay sonra aynı dilime girdiklerinde confort öne çıkacaktır yine.

Arkadaşlar,

Bu iki donanım arasında yaklaşık 7000 lira fark var. Comfortline da sadece koltukları için cazip geliyor. Onun dışında pek bir şey yok gibi.. Düşüncelerinizi almak istedim.
Size detaylı bir inceleme olan şu konuya göz atmanızı öneririm. 

bu da üç donanım seviyesinin karşılaştırılması 

@Lycian donanıma pek takılmayan biriyim.Ben de midline plus almak niyetinde idim ilk golfe niyetlendiğimde.Midline plus golf bu boş haliyle bile bir çok araçtan kaliteli ve albenili duruyor.Ayrıca 15 inç lastiklerin vereceği ekstra konfor sebebiyle iyice midline plusa takmıştım kafayı.Ta ki ikisini yan yana inceleyene kadar.

İlk farkedilen Comfortline aracın koltukları hem döşeme olarak hem de spor detayları sebebiyle midline dan oldukça önde.Bunu gozünüz kapalı koltuğa geçtiğinizde bile rahatlıkla soyleyebilirsiniz.Bu farkı zaten söylemişsiniz.

İç ambiyans + karbon fiber döşemeler + piyano black + koltuk ve fonksiyonel direksiyon eklendiğinde aracın iç mekanı yeterli seviyeden mükemmel seviyeye geçiyor gerçekten.Açıkçası mk7 Golf comfortline ya da highline iç kalitesinin ve uyumunun yaşayan bir efsane olduğunu düşünüyorum kompakt sınıf için.

Midline plus alıp tabi ki mutlu mesut sürebilirsiniz.Fakat her comf ya da highline araç gördüğünüzde içerisine bakıp iç çekeceğinize emin olabilirsiniz.Dediklerim sadece görünüm anlamında da değil.Kullanışlılık anlamında da çok büyük artıları var.Orijinal park sensörü, sis farı, dijital klima, fonksiyonel direksiyon çağımızdaki otomobillerin olmazsa olmazıdır diye düşünüyorum açıkçası.

Kısaca durum varsa comf alın.Zaten satarken de eğer satarsabız fazla verdiğiniz bedeli alırsınız.

Arkadaşlar,

daha önce midline plus, şimdi ise comfortline sahibi biri olarak kesinlikle comfortline. midline plus ne kadar doldursanızda iç mekan kalitesi olarak bariz fark var. 

daha önce midline plus, şimdi ise comfortline sahibi biri olarak kesinlikle comfortline. midline plus ne kadar doldursanızda iç mekan kalitesi olarak bariz fark var. 
Hocam şu an farklı vergi dilimi söz konusu
ben olsam bu durumda yine mid alırım.

Geri
Üst Alt