Kaza durumu

Bhtyr Brk

Yeni Üye
Arkadaşlar dün başımdan sıkıntılı bir olay geçti heralde naZar çıktı [emoji23] arkadaş ben araçla dururken arkadan çarptı ve sonuç fotodaki gibi işin ilginç tarafı golf civic farkı aşikar belli oldu , [emoji23]hasarlı yerlere nerden ne şekilde sıkıntılarını giderebilirim sevgilerle .
4e7d996ff143d968e38f487bc5e69e5f.jpg
28a52a054ec4b7277770aa52d299f6e1.jpg
048b08cf50d2d147d67f0fba1df4e7af.jpg

Değerli hocam

Bence yetkili servisten başkasına arabanı yaptırtma derim, ama tabii son karar sana ait.

Hocam yetkili servislik bir durum yok. Sigortaya yaptırıp arkadaşınıza masraf çıkarmaya da gerek yok gibi :)

Bu işin ehli ustalar var. Varsa çevrenizde tanıdık usta götürün fiyat alın. Beyaz renk olması avantaj ;)

Arkadaşınızın araca yazık olmuş.

hocam geçmiş olsun civic i perte çıkartmışsınız :)

Geçmiş olsun aracınızda hiç bir şey yok tampon boyanacak o kadar bunun için kasko sigorta vs ugrasmayın dısarda zaten maliyeti maksimum 200 tl 

Geçmiş olsun, tam nazarlık olmuş sizinkisi, Dışarıda tramer'e işletmeden yaptırın çok yüksek rakamlar çıkmayacaktır.

Geçmiş olsun. serviste yaptırın yan sanayiye güvenmek zor nacizane fikrim.

Hocam aynı olay benimde  başıma geldi geçen hafta. Karşı taraf kusurluydu. Evraklarla bugün servise gittim tampon boyancak ve tdi yazısının üstündeki küçük bi alanda içeri girinti var gamze şeklinde. Malesef bütün bagaj bu  yüzden boyancak. Ben masrafları karşı taraf ödeyeceği için serviste yaptırcam. Sordum en fazla hepsi 1000lira tutar dediler. @silvershadow hocamın dediği gibi kaliteli ustalar bulmak lazım.

IMG_3695.JPG

IMG_3696.JPG

IMG_3611.JPG

IMG_3610.JPG

Çok saolun arkadaşlar , arkadaşım olduğundan dolayı para meselesi pek olmaz aramıZda lakin kaskoyu aradım mini onarım diye birşey varmış para vermeden hasar kaydı girmeden ve kasko delinmeden yaptırılıyormuş 2 gün sonra oto kinge götürecem muhtemelen .inş iyi yaparlar

Çok saolun arkadaşlar , arkadaşım olduğundan dolayı para meselesi pek olmaz aramıZda lakin kaskoyu aradım mini onarım diye birşey varmış para vermeden hasar kaydı girmeden ve kasko delinmeden yaptırılıyormuş 2 gün sonra oto kinge götürecem muhtemelen .inş iyi yaparlar
Önce götürüp randevu alıyorsunuz zaten, götürdüğünüzde uygun olup olmadığı nasıl yapılacağı belirtiliyor. 

aman hocam autokinge götürecekseniz iyice tembihleyin. mazallah benim önceki aracın arka tamponundaki gibi mini onarımdan lokal boyanacak yeri boyayı tutturmak için komple tamponu boyayıverirler. :) bu tür yerler iş yoğunluğundan ve cebinizden para çıkmayacağı için sanki babalarının hayrına yapıyorlarmış gibi baştan savma yapıyorlar.

ben sizin yerinizde olsam hiç servisede gitmem, servisteki ustalar çokmu iyi merak ediyorum. :)  en ufak şeyde servise gidip kasko hasarsızlığınızı boşuna bozdurmayın.  dışarıda bu işin ehli bi sürü usta var. opak beyaz renk olduğundan lokal boya ile daha az maliyetle (max.200tl) kolaylıkla hallederler. :'(

Hocam geçmiş olsun . Allah beterinden saklasın . 

Saolun arkadaşlar . Randevu işi sıkıntı işler güçler baya yoğun ama yapacak bişe yk . Heralde mini onarıma girer diye düşünüyorum , allah can sağlığı versin ama insanın hevesini kaçırıyo böyle şeyler, yapck bişr yk , sevgilerle..,

Geri
Üst Alt