Golf 7 Highline'a sonradan DCC taktırabilir miyim?

Fatih1983

Yeni Üye
İsim
Erhan
2016 golf 7 highline ım var dcc taktırAbilirmiyim? Yoksa sonradan eklenemeyen bir opsiyon mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani bu özelliği aracı sıfır alırken ekletmemiz gerekiyordu ?

Değerli hocam 18 durban jant için de aynı şey geçerlimidir? Sonradan alabileceğimiz bir opsiyon mudur?

Değerli hocam 18 durban jant için de aynı şey geçerlimidir? Sonradan alabileceğimiz bir opsiyon mudur?
Hayir durban janti sonradan alip takmak mumkun.servisten sifir alirsaniz 6000 tl civari olmasi lazim.yada cikma bulacaksiniz ki hic kolay degildir bende ariyorum.onlarin fiyatlarida ortalama 2000-3000 tl arasinda degisiyor.

Hayir durban janti sonradan alip takmak mumkun.servisten sifir alirsaniz 6000 tl civari olmasi lazim.yada cikma bulacaksiniz ki hic kolay degildir bende ariyorum.onlarin fiyatlarida ortalama 2000-3000 tl arasinda degisiyor.
2000-3000'e durban bulmak çok zor. Bir ilan var biliyorum, ama şuana kadar onun satılması lazımdı çok arayan var çünkü, anlayamadım ben o ilanı. Biz de 2 ay aradık, jant lastikle ciddi paralar tutuyor hocam.

2000-3000'e durban bulmak çok zor. Bir ilan var biliyorum, ama şuana kadar onun satılması lazımdı çok arayan var çünkü, anlayamadım ben o ilanı. Biz de 2 ay aradık, jant lastikle ciddi paralar tutuyor hocam.
Hocam durbana arti lastik arti yay toplayinca yaklasik ortalama 5000 tl yapiyor.bu ciddi bir rakam ve herkesin kolay kolay pat diye altina girebilecegi bir rakam degil.o yuzden arayan cok ama fiyatlardan dolayi alabilende bir o kadar az.

Hocam durbana arti lastik arti yay toplayinca yaklasik ortalama 5000 tl yapiyor.bu ciddi bir rakam ve herkesin kolay kolay pat diye altina girebilecegi bir rakam degil.o yuzden arayan cok ama fiyatlardan dolayi alabilende bir o kadar az.
Malesef. Temiz bulmak da ayrı bir problem. Orjinal durban almak isteyen birinin sonradan üzülmemesi için jant lastik için minimum 4000 ₺ gibi bir rakamı gözden çıkarması gerek. 

Malesef. Temiz bulmak da ayrı bir problem. Orjinal durban almak isteyen birinin sonradan üzülmemesi için jant lastik için minimum 4000 ₺ gibi bir rakamı gözden çıkarması gerek. 
Kesinlikle oyle.bulmak bir dert temizini bulmak bir dert almakta daha ayri bir dert

Kesinlikle oyle.bulmak bir dert temizini bulmak bir dert almakta daha ayri bir dert :)
Aynen öyle hocam. Özellikle artık üretimden de kalktığını düşünürsek temiz boyasız bulunan jantın bütçe dahilindeyse fiyatına takılınmaması taraftarıyım.

Hadi ya ben bilmiyordum uretimden kalktigini.cok uzuldum suan
Facelift golfte durban opsiyonu yok artık. Farklı jantlar var, dolayısıyla artık üretmiyorlar diye biliyorum. Bayilerde stoklarda vardır belki ama dolar düşükken 1620 ₺ idi tanesi lastiksiz olarak. Bayiden de kim alır bilemem :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bayiden alacagima arabayi satar jantli siparis gecerim.cok farketmez heralde

Birde benim merak ettigim bisey var,passatta kullanilan jantta durban degil mi.passatta farkli mi geciyor ismi yoksa goz yanilmasi farkli jantlarda cok mu benziyor ?
Eger ayni jantsa uretimden kaldirmazlar bence

Bayiden alacagima arabayi satar jantli siparis gecerim.cok farketmez heralde :)
Birde benim merak ettigim bisey var,passatta kullanilan jantta durban degil mi.passatta farkli mi geciyor ismi yoksa goz yanilmasi farkli jantlarda cok mu benziyor ?
Eger ayni jantsa uretimden kaldirmazlar bence
Hayır ismi durban değil passatta dartford'dur. Neredeyse birebir aynı ikisi de.

Geri
Üst Alt