Lastiği Köpek Yedi ^^

hengemen

Üye
İsim
Sarp
Saat şu anda sabah 4. yaklaşık 1 saat önce başıma gelen olayı anlatmak istiyorum. Kıbrısta bizim tipik bir liman turumuz vardır. Sabahın 3 ünde eve gitmeden önce bir tur atayım dedim. Önümü 8 - 9 tane köpek kesti. İnsanlık yapıp yavaş yavaş yanlarından geçmek istedim. Nasıl becerdiler bilmiyorum arka iki lastiğe geçirmişler dişlerini. Orada oturan çocuklardan biri geldi cama tıklattı acaba dedim köpeğimi ezdim. Açtım camı buyur kardeşim dedim. Demesin mi abi lastiği patlattı. Şoka girdim ne diceğimi bilemedim. Kaldı içimde ezmedimya o köpekleri. Harbiden içimde kaldı. Lastiğin yanak kısımları yarık gibi. Acaba çözümü ne olucak. Merakla bekliyorum :(

Geçmiş olsun hocam, eğer yanaktan hasar var ise tamiri pek mümkün olmuyor, değişim yapmanız daha doğru olacaktır. Başınıza gelen olay çok garip, belki kasko karşılayabilir, ama bir anlık öfke ile hayvanlara zarar vermiş olmamanıza sevindim, siz de haklısınız ancak onlar da canlı ve düşünme yetileri yok.

@hengemen Geçmiş olsun kardeşim. Arabanı da yolun soluna yani rektörlük tarafına değil sağına parket, özellikle Leon'lu arkadaşına ilet :)) Orada park yasak ben daha önce ceza yedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam
Böylesi kızgınlık doğal bir tepki
Ama iyi etmişsiniz cana kıymayıp dikkatlice geçmekle.
Lastiklerinizde kedi idrarı veya bir başka köpeğin idrarı varsa da böyle tepkiler verebiliyorlar. Tamponu dişlenen dostlarımız da var neden derseniz; tampon içerisindeki bir alana motor sıcaklığından faydalanmak için girip yattıklarında kokularını bıraktıklarından.
Lastikleriniz yarılmışsalar mümkünse aynı sırt desenine sahip aynı model lastiklerle değiştirmek ileride yüksek hızlarda olası lastik parçalanmasına karşı önlem almış oluruz.
Geçmiş olsun.

Gerçekten çok ilginç bir olay hocam geçmiş olsun.. Hayvan da olsa fevri davranmaktan kaçınmışız ve iyi yapmışız. Tekrar geçmiş olsun..

Geçmiş olsun hocam, eğer yanaktan hasar var ise tamiri pek mümkün olmuyor, değişim yapmanız daha doğru olacaktır. Başınıza gelen olay çok garip, belki kasko karşılayabilir, ama bir anlık öfke ile hayvanlara zarar vermiş olmamanıza sevindim, siz de haklısınız ancak onlar da canlı ve düşünme yetileri yok.
malesef öyle hocam. :(

@hengemen Geçmiş olsun kardeşim. Arabanı da yolun soluna yani rektörlük tarafına değil sağına parket, özellikle Leon'lu arkadaşına ilet :)) Orada park yasak ben daha önce ceza yedim.
eyvallah hocam saolasın dikkat etmeye çalışırız :)

Değerli Hocam
Böylesi kızgınlık doğal bir tepki
Ama iyi etmişsiniz cana kıymayıp dikkatlice geçmekle.
Lastiklerinizde kedi idrarı veya bir başka köpeğin idrarı varsa da böyle tepkiler verebiliyorlar. Tamponu dişlenen dostlarımız da var neden derseniz; tampon içerisindeki bir alana motor sıcaklığından faydalanmak için girip yattıklarında kokularını bıraktıklarından.
Lastikleriniz yarılmışsalar mümkünse aynı sırt desenine sahip aynı model lastiklerle değiştirmek ileride yüksek hızlarda olası lastik parçalanmasına karşı önlem almış oluruz.
Geçmiş olsun.

Artık lastik tavsiyelerinizi bekliyorum hocam :(

çook geçmiş olsun, enteresan bir olay , köpek çişinin kurbanı olmuşsunuz :)

Artık lastik tavsiyelerinizi bekliyorum hocam :(
Değerli Hocam 

Canınızı sıkılmıştır belki haklısınız ama bu vesile ile imkan varsa daha konforlu ve güvenli lastiklere geçme fırsatı doğacak belki de.

Şu an kış lastikleri raflarda olduğu için yaz lastikleri uygun fiyata bulmak mümkün. 

Size önerim Goodyear Eagle F1 asmtrc 3

Piyasada bulduğum en uygun fiyat ise burada:

http://urun.n11.com/oto-lastik/goodyear-22545-r17-94y-xl-eagle-f1-asymmetric-3-yaz-lastigi-P106813933?cid=604001&gclid=CPLXhanDstECFUM8Gwod3uQK1w&gclsrc=aw.ds

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam 

Canınızı sıkılmıştır belki haklısınız ama bu vesile ile imkan varsa daha konforlu ve güvenli lastiklere geçme fırsatı doğacak belki de.

Şu an kış lastikleri raflarda olduğu için yaz lastikleri uygun fiyata bulmak mümkün. 

Size önerim Goodyear Eagle F1 asmtrc 3

Piyasada bulduğum en uygun fiyat ise burada:

http://urun.n11.com/oto-lastik/goodyear-22545-r17-94y-xl-eagle-f1-asymmetric-3-yaz-lastigi-P106813933?cid=604001&gclid=CPLXhanDstECFUM8Gwod3uQK1w&gclsrc=aw.ds
hocam teşekkür ederim yorum için kıbrısta olduğum için malesef değerlendiremedim bu fikri. şimdi ön lastikler bridgestone turanza arka lastikler putanza olarak dolanmaya başladım :(

@hengemen Sarp hocam geçmiş olsun . Lastikler yanaktan hasar gördü ise tamiri mümkün olsa dahi değiştirmenizi tavsiye ederim . Lastik tavsiyesi olarak continental tavsiye ederim .

@hengemen Sarp hocam geçmiş olsun . Lastikler yanaktan hasar gördü ise tamiri mümkün olsa dahi değiştirmenizi tavsiye ederim . Lastik tavsiyesi olarak continental tavsiye ederim .
hocam continental i düşündüm. ama continental biraz yumuşak olduğu için kaçındım. kıbrıstayım ve buranın yolları baya kötü heryer çukur içinde bu yüzden bridgestone potenze re002 lastiklerini aldım malesef :(

hocam continental i düşündüm. ama continental biraz yumuşak olduğu için kaçındım. kıbrıstayım ve buranın yolları baya kötü heryer çukur içinde bu yüzden bridgestone potenze re002 lastiklerini aldım malesef :(
Hocam hayırlı olsun bozuk yollar için çok güzel bir tercih yapmışsınız . Bende bahçe işlerinde kullandığım aracımda bridgestone kullanıyorum ve memnunum .

Hocam hayırlı olsun bozuk yollar için çok güzel bir tercih yapmışsınız . Bende bahçe işlerinde kullandığım aracımda bridgestone kullanıyorum ve memnunum .
teşekkür ederim hocam. bakalım yazın sonuna kadar buradayım artık ağustosta döndüğümde türkiyeden yenilerini alıcam :(

Geri
Üst Alt