Golf 7 1.4 Tsi 125 Hp Dsg Allstar donanım araç aldım!!!

Oğuz Tatlıcan

Yeni Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Bugün İzmir'deki bayiye kaporayı ödedim ve araç 1 haftaya kadar bana ulaşacak. 

Neden Comfortline ya da Highline almadım ?

1-)Comfortline iç mekanda doyurucu olsa da dıştaki sadelik yerine Allstar'daki nispeten sportif duruşu tercih etmem.

2-)Allstar'da Işık Görüş Paketini ekli olarak aldığım için Highline ile arasında donanım bazında bir iki ufak farklılık kalmasına rağmen 4 binlik fiyat avantajı sağlamam.

3-)Allstar'daki 17'lik Madrid jantlar ile koltuk döşemelerine duyduğum hayranlık.  :000108-medium:

Neden dizel almadım ?

1-)İzmir gibi çok aşırı trafik olmayan bir şehirde yaşamam.

2-)Aracı genellikle hafta sonları gezme amaçlı kullanmam.

3-)Yılda 15 bin kilometreyi mümkün değil geçemeyecek olmam.  :000049-medium:

4-)İşe gidiş gelişlerde toplu taşımayı kullanmam.

Neden 150 Hp almadım ?

1-)125 Hp'nin hızlanmasının daha lineer olması ve ilk 2 viteste güç patlamalarıyla beraber devamlı patinaj çekme ihtimalinin doğmaması.

2-)125 Hp ile arasında tüketim noktasında büyük farklar olmaması.

3-)Fiyat avantajı.

Araç linkini koyduğum ilandaki araç ile tıpa tıp aynı olacak. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-allstar-383665019/detay

Herkese değerli tecrübelerini benimle paylaştıkları için teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler...

Hayırlı olsun. Tekerine taş degmesin. Kazasız belasız inşallah. 

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Bugün İzmir'deki bayiye kaporayı ödedim ve araç 1 haftaya kadar bana ulaşacak. 
Neden Comfortline ya da Highline almadım ?
1-)Comfortline iç mekanda doyurucu olsa da dıştaki sadelik yerine Allstar'daki nispeten sportif duruşu tercih etmem.
2-)Allstar'da Işık Görüş Paketini ekli olarak aldığım için Highline ile arasında donanım bazında bir iki ufak farklılık kalmasına rağmen 4 binlik fiyat avantajı sağlamam.
3-)Allstar'daki 17'lik Madrid jantlar ile koltuk döşemelerine duyduğum hayranlık. 

Neden dizel almadım ?
1-)İzmir gibi çok aşırı trafik olmayan bir şehirde yaşamam.
2-)Aracı genellikle hafta sonları gezme amaçlı kullanmam.
3-)Yılda 15 bin kilometreyi mümkün değil geçemeyecek olmam. 

4-)İşe gidiş gelişlerde toplu taşımayı kullanmam.
Neden 150 Hp almadım ?
1-)125 Hp'nin hızlanmasının daha lineer olması ve ilk 2 viteste güç patlamalarıyla beraber devamlı patinaj çekme ihtimalinin doğmaması.
2-)125 Hp ile arasında tüketim noktasında büyük farklar olmaması.
3-)Fiyat avantajı.
Araç linkini koyduğum ilandaki araç ile tıpa tıp aynı olacak. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-allstar-383665019/detay
Herkese değerli tecrübelerini benimle paylaştıkları için teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler...
Değerli Hocam
Hayırlı olsun
Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin
Kavuşma hangi güne?

Hayırlısı olsun güle güle kullanın. Ancak ben olsam 1.4 aldıktan sonra higline alırdım. Koltuklar, katlanır ayna, hız sabitleyici ve ambiyans aydınlatma icin o farkı verirdim.

Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler.

Hayırlısı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın

@silvershadow Kavuşma 16,17 Ocak gibi üstadım. @erkan163 Hız sabitleyici var hocam, koltukları da ben sevdiğim için tercih ettim biraz da ama katlanan aynalar ve ambiyans aydınlatması konusunda haklısınız.  :'(  Herkese keyifli sürüşler.

@silvershadow Kavuşma 16,17 Ocak gibi üstadım. @erkan163 Hız sabitleyici var hocam, koltukları da ben sevdiğim için tercih ettim biraz da ama katlanan aynalar ve ambiyans aydınlatması konusunda haklısınız. 
 Herkese keyifli sürüşler.
Ambiyans aydınlatmanın çözümü bir nebze olsa mevcut
ben allstar sahibi olsam highline trimleri sipariş eder takarım. Hem her yer piano black olur.

@Oğuz Tatlıcan o zaman guzel seçim yapmışsınız hocam @yusuf hocamın dediği gibi ambiyans aydınlatma sipariş ettinizmi gayet güzel bir araç olur. Tekrar kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Hocam hayırlı olsun aracınız.Koltukları beğeniyorsanız bence donanım olarak çok güzel araç.Madrid jant + beyaz renk çok güzel bir kombinasyon.Uzerine led stop ve basic bixenon ile çok yakışıklı.Tam bir genç aracı.

Hayırlı olsun hocam, Kazasız belasız güzel günlerde sürün, Şekil ve donanım olarak yeterli bir araç almışsınız.

Hayırlısı olsun çok güzel araba.

Geri
Üst Alt