Far Sensörü ve Far Anahtarı (Midline Plus için)

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Kendi aracıma bunu da uygulamadım ama yakındır ;)  Özellikle comning home leaving home orjinal şekilde aktif etmek için ;)

https://www.aliexpress.com/item/5GG-941-431-D-Auto-Head-light-Sensor-And-Original-Genuine-Headlight-Switch-For-GOLF-MK7/32675650976.html?spm=2114.13010608.0.0.bzmXs5

5GG-941-431-D-Auto-Head-light-Sensor-And-Original-Genuine-Headlight-Switch-For-GOLF-MK7.jpg

@yusuf hocam ilanda ışık sensörü dahil diyor.Bu sensör sadece ışık için mi yoksa aynı sensör yağmur sensorü olarak da kullanılabiliyor mu

Hocam linkteki far sensöründen aldım ama coming/leaving home desteklemiyor sanırım manuel çalışıyor gibi geldi bana hata mı yaptım almakla

Hocam linkteki far sensöründen aldım ama coming/leaving home desteklemiyor sanırım manuel çalışıyor gibi geldi bana hata mı yaptım almakla
Hocam bu sensörlerin bazıları coming home leaving home gibi özellikleri destekler. Youtube da nasıl yapılacağı var. Golf 6 için far sensörü diye aratırsanız bulursunuz. Ya da transporter için görmüştüm. Mantık aynı. Manuel olarak tek seferlik kodlama yapacaksanız sonra hep çalışır bu özellikler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben aliden bunu satın aldım. Öncesinde BCM üzerinden sadece cominghome kodlayıp arabadan inmeden selektör yaparak ayarladığım saniye boyunca ışıklar yanıyordu. Bu anahtarla kendi üzerinden auto konumunda ve bazı aç kapa hareketlerini yaparak ayarlanmışsa otomatik coming home şeklinde ışıklar yanıyor (leaving home u ihtiyaç duymadığımdan denemedim). Anahtar üzerindeki ldr (ışığa duyarlı direnç/ışık sensörü) var. Auto konumunda, tünel ve yetersiz ışıkta farlar otomatik yanıyor, tünel çıkışı 8-10 saniye sonra sönüyor.

Geri
Üst Alt