APP Plakadan 427 TL ceza yedim

deniz

Üye
İsim
Deniz
Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.

Edit: Arkadaşlar örnek olması açısında kendi plakamın resmini ekledim.Çıkarırken yapışkandan dolayı baya eğildi.Resimde göründüğü gibi TR yazısının üstünde TŞOF soğuk damgasıda bulunmakta. Ayrıca dün birisine daha rastladım TR yazının olduğu kızım kırmızı diye ceza yemiş.

WhatsApp Image 2017-01-06 at 09.14.16.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden nasıl cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.
Bilgi için teşekkür ederim Değerli Hocam 

Terör amaçlı kullanımı engellemek için APP plakalar sahte plaka olarak değerlendiriliyor. Dahası da olabilir...

App kullanıcılarının Bir süreliğine orijinal lere geçmesini öneriyorum.

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim sağolun. Artık günümüzde o kadar kanun çıkıyor ki yetişemiyoruz hızına malesef.

Focus'ta app+pleksi var. Sağolsun @EMRAH ATTS Abim İstanbul'dan yaptırıp bizzat kendi getirmişti. Sivas'ta yemeyen kalmamış ama henüz yemedim umarım da yemem. Orjinaller bagajda ancak dönmeyi düşünmüyorum. 

Focus'ta app+pleksi var. Sağolsun @EMRAH ATTS Abim İstanbul'dan yaptırıp bizzat kendi getirmişti. Sivas'ta yemeyen kalmamış ama henüz yemedim umarım da yemem. Orjinaller bagajda ancak dönmeyi düşünmüyorum. 
Orjinalin bagajda olması daha büyük ceza. Araçta 1den fazla plaka bulunmamalı. 

Geçmiş olsun degerli hocam herşey tam
Kanunlara karşı yapılabilicek birşey yok malesef bir plaka böyle cezaya sebep olunca can sıkıyor tabiki
Benimkide app fakat sorun olurmu bilmiyorum farklı bir karakter yok çünki
31f00a3c152ce6aac7e2f8a94b32712e.jpg

Sağolun arkadaşlar. Yani ciddi bir ceza ücreti gerçekten.Fiyatı görünce şok oldum.Böyle bir kanundan haberim olsa değiştirirdim zaten.2 yıldır kullandığım bir plakaydı. @fcsrn hocam kararınızı bir kez daha düşünün 427 lira az bir ücret değil.

Oncelikle gecmis olsun hocam.soforler odasi cemiyeti yanlis degilsem 55 tl karsiliginda App plaka veriyor ustelikte cezasi yokmus. Dogruluk payi nedir bilmiyorum ama. 

Geçmiş olsun degerli hocam herşey tam
Kanunlara karşı yapılabilicek birşey yok malesef bir plaka böyle cezaya sebep olunca can sıkıyor tabiki
Benimkide app fakat sorun olurmu bilmiyorum farklı bir karakter yok çünki
31f00a3c152ce6aac7e2f8a94b32712e.jpg
Muhtemelen yazarlar Hocam.Emniyetin verdiği dışında hiç bir plakayı kabul etmiyorlar.

@eren23 Teşekkürler Hocam. Benimki o plakadandı zaten.Artık onlarda kabul görülmüyormuş.

Değerli hocam emniyet bir kağıt verdi bunu yaptır dedi başka yerde yaptırdım bende onu geçtim 2014 te aracı alırken bu plakayı servis app olsunmu 100 tl ye yapalım dedi ve yaptı

@denizVodafone'dan mobile wifi aldım 7gb 45 TL ye 3G hızında, ben aldıktan 1 ay sonra 10 gb 40 TL 4.5G hızında tarife çıkardılar. Bu plakaları yaptırdık, yaptırdıktan 2 ay sonra kanun çıkardılar, hayatın  bana karşı garezi var sanırım. Amasya'ya gidince yeni plaka bastırayım bari ücreti fazla değilse. Eski plakalar hem eğik hemde vida değili var bir sürü. 

Geri
Üst Alt