Direksiyona Dikişli Suni Deri Kılıf Uygulaması

Nubuk değilde alcantara olabilir mi acaba?

@alper32 Hocam merhaba, benim kullandığım malzeme suni, bahsettiğiniz malzeme de araca özel modelde mevcut, fakat malzemesi biraz daha pahalı, örnek foto paylasirim. Araç golf mk7 dimi?  

@alper32 Hocam şöyle bi model var. Dediğim gibi bu malzeme biraz pahalı ve malzeme+uygulama 200 TL olur. Komple ya kisimlardaki malzemeden olanida var ama böyle daha spor bi görüntü alınır.

1624784515-293931357.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün siz mangal keyfi yaparken bu kardeşiniz uygulama yapıyordu gene :)  Mitsubishi Colt 2005 model, alttaki potluk kilif bu arac için değildi fakat sahibi genede  yapmamı istedi bende indirim yaptım :)

fotoğraf-3.JPG

@alper32 Hocam şöyle bi model var. Dediğim gibi bu malzeme biraz pahalı ve malzeme+uygulama 200 TL olur. Komple ya kisimlardaki malzemeden olanida var ama böyle daha spor bi görüntü alınır.

Ekli dosyayı görüntüle 9001
Hocam bu şekilde de güzel ama direksiyon öncekine kalınlaşıyor acaba orijinal deriyi söküp bunu uygulayan var mı ya da uygulanmış hali var mıdır ? Böyle birşeye vw kullanıcılarından cesaret eden oldu mu acaba?

Hocam bu şekilde de güzel ama direksiyon öncekine kalınlaşıyor acaba orijinal deriyi söküp bunu uygulayan var mı ya da uygulanmış hali var mıdır ? Böyle birşeye vw kullanıcılarından cesaret eden oldu mu acaba?
Hocam az bir miktar kalınlaşması güzel oluyor bence. Daha etli ve güzel duruyor.   :)

@fcsrn öyle hocam kalınlaşınca güzel duruyor böyle güzel yani ancak orijinali sökülüp tekrar kaplanmış bir şekilde görmediğim için daha güzel olmuş diyemiyoruz. Sadece o halini merak ettiğim için soruyorum. :)  

@Matematik Hocam merhaba tekrar, direksiyon çok fazla kalinlasmiyo, ayrıca hocaminda dediği gibi az bi kalinlasma hoş bir görüntü katıyor, daha spor gözüküyor direksiyon. Dediğini yöntemi arastirmadim açıkçası ama orjinal deri kaplama dedikleri o olabilir, fiyatida 250--300 liraydı sanırım. 

@Matematikçi Hocam şimdi baktım, direksiyonun derisi sökülme olayı yok tahmin ettiğim gibi, zaten direksiyon bir deri değil, kalın bir malzeme, soyulmasi saçma olur biraz :)  Siz kalinlasma olayını engellemek için sordunuz sanırım inceltilip kalplansa yani. Orjinal deri kaplama 300 TL+KDV ama güncel fiyat olmayabilir golf mk7 yok listede

/monthly_2017_01/1624784515-293931357.jpg.a944b2febf9718235c01cd2774dd7822.jpg
Bayıldım. Muhtemelen ileride düşünürüm...

Ben 1 yıldan beri kullanıyorum neredeyse direksiyonu.aliexpressde satışa çıktığı zaman ilk alanlardanım sanırım.Suni deri olduğu için yaklaşık geçen 1 yıl ve 30.000km sonunda sıfır parlama var.Şu anda fotoğrafını filtresiz bulamadım ama akşama çekerim.Kendim kapladım çok kolay zaten kaplaması.O zamanı dolar ucuzdu yaklaşık 90tl gibi...

Biraz işçilik hatalarım oldu ilk yaptığım için ama 1 yıldır söküp tekrar yapıcam sözde hep üşeniyorum.Ayrıca altındaki deride tertemiz duruyordur çift taraflı bant falanda yapıştırmadım.Sağlam olan deriyi sökmek mantıklı gelmedi bana.Kalın olması bence çok daha güzel oldu.Ben alırkem model olarak kenarları delikli deri & altı üstü düz olan vardı sadece.Koltuklarımız beyaz dikiş olduğu için direksiyonada beyaz dikiş uyguladım.Havalar biraz ısındığında söküp tekrar dikicem,beşki beyaz dikiş yerine farklı bir dikişte kullanabilirim.O zaman uygulama videosuda çekmiş olurum. Alide golf 7 steering wheel cover yazınca birçok model çıkıyor ama dolar 4 lira oldu ne kadar mantıklı orasıda ayrı

Bugün yaptığım uygulama, araç POLO 6C,

Yarın uygulama yapılacak araç Suzuki Swift

2017-01-26 20.57.52.jpg

Geri
Üst Alt