Golf 7 R-Line

Oğuz Tatlıcan

Yeni Üye
Herkese iyi günler. Aranıza bugün katıldım ancak golf 7 almayı düşündüğüm günden beridir forumu takip ediyordum. Öncelikle tüm yararlı içerikler için emeği geçen herkese teşekkür ederim, sayenizde golf 7 ile ilgili fazlasıyla bilgi sahibi oldum  :'(  Sizlere yeni fark ettiğim bir opsiyonel donanımla ilgili soru soruyorum. R-Line body kiti olarak geçiyor ve bugün ilk defa da bir ilanda gördüm. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ozel...siparis.....r-line-375302403/detay Ancak hiçbir yerde bu opsiyonun fiyatını bulamadım ve yalnızca Highline donanımına mı eklebiliyor yoksa Comfortline a da eklebilir mi...gibi sorular zihnimi meşgul etti. Konuyla ilgili detaylı bilgi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sadece Highline'a ek olarak sipariş verilebilir diye biliyorum. Fiyat olarak araç oluştururken satış temsilcisi size belirtebilir özellikle söylerseniz. 

Bu konuda da belirtilmiş, 3800 TL opsiyon bedeli var, sıfır dahi alsanız ilandaki aracın durban jantları bu pakete dahil değildir. Ayrıca Türkiye sınırları içerisinde hazır bir araç bulamazsanız beklemeniz gerekecektir. Bunu daha sonra servisten veya Istanbul Ender Elektronik'ten de temin edebilir, orjinal bir şekilde kaskoya da ekleyebilirsiniz. Benim bekleme gibi bir olanağım olmadığından Highline aldım 3 ay önce, 3 gün önce de Ender'den R-Line siparişi geçtim. Ön arka tampon boya montaj dahil 4990 TL'dir. Spoiler marspiyel hariç. Spoiler marspiyeli dışarıdan işini nispeten iyi yapan yerlerden, 1. Sınıf replika olarak temin ederseniz onların da boya montaj bedeli 1200 TL civarı tutar. 

Hoşgeldiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Verdiğiniz bilgiler çok aydınlatıcı oldu çok teşekkür ederim. Hoşbulduk.

@Oğuz Tatlıcan Rica ederim, son zamanlarda çok kafa yorduğumdan dolayı ister istemez bilgi birikimi oluyor :)

Herkese iyi günler. Aranıza bugün katıldım ancak golf 7 almayı düşündüğüm günden beridir forumu takip ediyordum. Öncelikle tüm yararlı içerikler için emeği geçen herkese teşekkür ederim, sayenizde golf 7 ile ilgili fazlasıyla bilgi sahibi oldum  :'(  Sizlere yeni fark ettiğim bir opsiyonel donanımla ilgili soru soruyorum. R-Line body kiti olarak geçiyor ve bugün ilk defa da bir ilanda gördüm. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ozel...siparis.....r-line-375302403/detay Ancak hiçbir yerde bu opsiyonun fiyatını bulamadım ve yalnızca Highline donanımına mı eklebiliyor yoksa Comfortline a da eklebilir mi...gibi sorular zihnimi meşgul etti. Konuyla ilgili detaylı bilgi paylaşabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Değerli Hocam 

R-Line interior ve exterior olarak yani dış paketi ve iç paket olarak ikiye ayrılır. 

İç paket şimdiye kadar alan kişiyle henüz müşerref olamadım. Ancak sağolsun bir dostum bayiden fotoğraflar paylaşınca emin oldum bir çok özelliğine. 

R line Dış paketi:

*Yalnızca Highline donanımla alınabilir. 

*spor yay veya DCC;

*18 inch jantlar .

Önde, Arkada ve ön panjurda ve her iki ön kapı önünde plaketleri mevcuttur. 

Ön ve arka tampon ile marşpiyellerden oluşmakta.

Fiyatı 3.800 TL idi ama artık ÖTV artışından sonra daha pahalı olacağı kesin gibi...

R Line İç Paket ise burada...

Geri
Üst Alt