Golf 7 Katlanır Ayna

Arkadaşlar Merhaba . 

Katlanır Ayna montajı yaparken kapı panzidotları sökülüyormu ? Aynalar gördüğüm kadarıyla panzidot sökmeden çıkarılabilir durumda vidaları kapı içlerinde gözüküyor . yardımlar için şimdiden teşekkürler 
Aynanin soketi için de fikriniz var mı hocam

Bunu takmak için sökmek mecburi. Korkulacak bir durum yok ama.

Aynanin soketi için de fikriniz var mı hocam ;)
Bunu takmak için sökmek mecburi. Korkulacak bir durum yok ama.

Belki aynanın soketide kolay yerdedir diye düşünmüştüm.  Vag grubunda kapı döşeme tırnakları hassas kırıldığı zamanda eskisi gibi olmuyor ilk aracım poloda çok sıkıntılar çektim bu yüzden..  o yüzden elletmek istemiyorum açıkçası 

Belki aynanın soketide kolay yerdedir diye düşünmüştüm.  Vag grubunda kapı döşeme tırnakları hassas kırıldığı zamanda eskisi gibi olmuyor ilk aracım poloda çok sıkıntılar çektim bu yüzden..  o yüzden elletmek istemiyorum açıkçası 
Hocam yedekleri mevcut o tırnakların. Ayna alırken yanında geliyor. Ben montajı kendim yaptım bir arkadaş yardımi ile. Eskisinden daha güzel oldu kapı. Trim oluşabilecek yerleri de kontrol ettim

bundan önceki aracım leondu katlanır aynaya alıştım . Şimdi aracım golf comfortline bir onun eksikliğini hissedicem gibi .. ilk 1 sene ellemem ama 2. sene sanırım katlanır aynayı yaptırım . aliexpressteki aynalar iyimidir sanırım bizim araçlarda modüle gerek yok sadece ayna alıp montajlıcaz soket sokete sonrada vagcom ile kodlanacak doğrumudur ?

bundan önceki aracım leondu katlanır aynaya alıştım . Şimdi aracım golf comfortline bir onun eksikliğini hissedicem gibi .. ilk 1 sene ellemem ama 2. sene sanırım katlanır aynayı yaptırım . aliexpressteki aynalar iyimidir sanırım bizim araçlarda modüle gerek yok sadece ayna alıp montajlıcaz soket sokete sonrada vagcom ile kodlanacak doğrumudur ?
Doğrudur hocam. Hepsi iyimi bilmem ama geçen bir tane getirttim çok kaliteli idi. Orjinalden farksız diyebilirim. İmkan varsa hiç beklemeyin

Genelde ayna camlari da oem olmayan ürünlerde kötü oluyor o yüzden tereddütlerim var .. araci daha teslim almadim ama yapacağım işleri şimdiden sıraya koyucam.. ilk proje led tipi stoplara geçiş katlanır ayna ikinci planda ..

Genelde ayna camlari da oem olmayan ürünlerde kötü oluyor o yüzden tereddütlerim var .. araci daha teslim almadim ama yapacağım işleri şimdiden sıraya koyucam.. ilk proje led tipi stoplara geçiş katlanır ayna ikinci planda ..
Cam değişebiliyorsunuz isteseniz ama kesinlikle kalitesiz değil.

Cam değişebiliyorsunuz isteseniz ama kesinlikle kalitesiz değil.
168 dolar gibi bir fiyat var katlanır aynada . İstanbulda bu işi yapanlar en az 1500TL fiyat çekiyor. taktıkları aynalarda aliexpressten alınmadır kesinlikle gidipte servisten alıp montajlasalar zaten 1500 e yapamazlar sanırım .  168 dolarda 600 TL gibi bir para yapıyor gümrük vergisi max 100 tl çıksa 700 tlye katlanır ayna sahibi olurum . aslında çokta maliyetli değilmiş . Midline araçlar için olanlar pahalı ama 250 dolar 

168 dolar gibi bir fiyat var katlanır aynada . İstanbulda bu işi yapanlar en az 1500TL fiyat çekiyor. taktıkları aynalarda aliexpressten alınmadır kesinlikle gidipte servisten alıp montajlasalar zaten 1500 e yapamazlar sanırım .  168 dolarda 600 TL gibi bir para yapıyor gümrük vergisi max 100 tl çıksa 700 tlye katlanır ayna sahibi olurum . aslında çokta maliyetli değilmiş . Midline araçlar için olanlar pahalı ama 250 dolar 
Hocam kargo hariç o fiyattır. Kargo dahil 200 altı zor. Ayrıca her satıcıdan almamaya dikkat etin. 1000tl ye sadece mekanizmayı getirtip sattım ben geçenlerde.

Hocam kargo hariç o fiyattır. Kargo dahil 200 altı zor. Ayrıca her satıcıdan almamaya dikkat etin. 1000tl ye sadece mekanizmayı getirtip sattım ben geçenlerde.
Yusuf hocam katlanır ayna yaptıracağım zaman mutlaka irtibatlaşalım.  İlk sırada led stoplar var :)   servis fiyatı 1295+kdv + işçilik :)

Yusuf hocam katlanır ayna yaptıracağım zaman mutlaka irtibatlaşalım.  İlk sırada led stoplar var [emoji4]  servis fiyatı 1295+kdv + işçilik [emoji4]
Hocam stop için bekleyin derim. 4-5 ay sonra çıkma fiyatları düşecek iyice.

İyi haftasonları. Aracım 2013 model highline, dolayısı ile led stop ve katlanır aynam yok. Nisan sonu itibari ile jestiyon yatarsa elime bir miktar para geçecek. Aklımda ya katlanır ayna yada led stop taktırmak var. Ayna 1200, led stop kodlama dahil 1500 TL. Hangisini tavsiye edersiniz? Bir arkadaş bunları taktıracağın paraya sat aracını üzerine ekle orjinal olsun hem de renk değiştirmiş okursun diyor (aracım refleks gri). Ben de aracı alalı 2 ay oldu, kazasız, 37.000 km de servis bakımlı kavraması değişmiş bulmuşken sırf bu nedenlerle (renk ve ayna led stop eksikliği) satma taraftarı değilim. Genelde aldığım aracı 2-3 sene kullanırım. Sizlerin görüşünü almak istedim.

Geri
Üst Alt