Golf 7 Katlanır Ayna

https://tr.aliexpress.com/store/product/Genuine-Auto-Folding-Rear-View-Mirror-Electric-Side-Mirror-with-Door-Control-Module-for-Volkswagen-VW/1113379_32717968152.html?spm=2114.12010612.0.0.s9w0yI 

Bu aynayı ve modulunu birlikte aldım fakat montajını yaptıktan sonra modullu bir turlu aktifleştiremedik. Araçı servise ve bir kaç ustaya getirdim ama modulu tanıtamadılar. Bu işten anlayan biri var mıdır. Veya bi yön verebilir misiniz. Normalde aracım allstar oldugu için katlanır ayna modulu almak zorunda kaldım . Aracım confortline veya highline olsaydı hiç bir sorun olmayacaktır. 

@Korkmaz06 Hayırlı olsun Katlanır aynanız Hocam Güle güle kullanın :)  

Katlanır ayna ve kapı altı aydınlatmaları bende çok istiyorum fakat türkiyede ürün+montaj fiyatları çok yüksek. Ucuz yolla halleden üstatlardan yol yordam bekliyorum.

Katlanır ayna ve kapı altı aydınlatmaları bende çok istiyorum fakat türkiyede ürün+montaj fiyatları çok yüksek. Ucuz yolla halleden üstatlardan yol yordam bekliyorum.
Değerli Hocam

Beklentiniz hangi düzeyde? Rakam belirtirseniz yönlendirme yapabilirim 

Değerli Hocam

Beklentiniz hangi düzeyde? Rakam belirtirseniz yönlendirme yapabilirim 
Sayın Hocam, 

2.000 civarı fiyatlar gördükten sonda yukarıda ki yorumu yaptım. Siz üstatlardan piyasada ki fiyatlarıda öğrenmek istiyorum. İlk araç sahibi ve 2 aylık bir golf kullanıcısı olarak amatörüm demem yanlış olmaz. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Sayın Hocam, 

2.000 civarı fiyatlar gördükten sonda yukarıda ki yorumu yaptım. Siz üstatlardan piyasada ki fiyatlarıda öğrenmek istiyorum. İlk araç sahibi ve 2 aylık bir golf kullanıcısı olarak amatörüm demem yanlış olmaz. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Hocam 1250 civarına hallolur eğer midline değilse aracınız.

Hocam bende aracımın aynası katlanır olsun istiyorum. Bu konuyu biraz daha detaylandırırsanız sevinirim. Ne yapmamız gerek?
.
.

Adana'da Cumali usta var Consol Elektronik.. işçilik mükemmeldir fiyat konusunda anlasamazsiniz düşmez [emoji3]

Arkadaşlar Merhaba . 

Katlanır Ayna montajı yaparken kapı panzidotları sökülüyormu ? Aynalar gördüğüm kadarıyla panzidot sökmeden çıkarılabilir durumda vidaları kapı içlerinde gözüküyor . yardımlar için şimdiden teşekkürler 

Geri
Üst Alt