Golf 7 Katlanır Ayna

İyi haftasonları. Aracım 2013 model highline, dolayısı ile led stop ve katlanır aynam yok. Nisan sonu itibari ile jestiyon yatarsa elime bir miktar para geçecek. Aklımda ya katlanır ayna yada led stop taktırmak var. Ayna 1200, led stop kodlama dahil 1500 TL. Hangisini tavsiye edersiniz? Bir arkadaş bunları taktıracağın paraya sat aracını üzerine ekle orjinal olsun hem de renk değiştirmiş okursun diyor (aracım refleks gri). Ben de aracı alalı 2 ay oldu, kazasız, 37.000 km de servis bakımlı kavraması değişmiş bulmuşken sırf bu nedenlerle (renk ve ayna led stop eksikliği) satma taraftarı değilim. Genelde aldığım aracı 2-3 sene kullanırım. Sizlerin görüşünü almak istedim.
 1-) led stop 2-) katlanir ayna olurdu benim siralamam. Stoplarin aracin goruntusuni inanilmaz degistiriyor.

İyi haftasonları. Aracım 2013 model highline, dolayısı ile led stop ve katlanır aynam yok. Nisan sonu itibari ile jestiyon yatarsa elime bir miktar para geçecek. Aklımda ya katlanır ayna yada led stop taktırmak var. Ayna 1200, led stop kodlama dahil 1500 TL. Hangisini tavsiye edersiniz? Bir arkadaş bunları taktıracağın paraya sat aracını üzerine ekle orjinal olsun hem de renk değiştirmiş okursun diyor (aracım refleks gri). Ben de aracı alalı 2 ay oldu, kazasız, 37.000 km de servis bakımlı kavraması değişmiş bulmuşken sırf bu nedenlerle (renk ve ayna led stop eksikliği) satma taraftarı değilim. Genelde aldığım aracı 2-3 sene kullanırım. Sizlerin görüşünü almak istedim.
Hocam bence masraf yapmayın.Elinize geçecek paraya göre daha yüksek model led stoplu katlanır aynalı u led li bir highline ile arabanızı değiştirirsiniz.

Araç ile uğraşmak zevk işidir. Satıp alsanız zevk almayacaksınız. Bu şekilde uğraşarak mutlu olacağınıza eminim. Önce aynayı yapın derim. Led stop fiyatları düşecektir.

Stoplar her ne kadar arabanın arka görünümünü çok değiştirse de fonksiyonellik olarak bakarsak katlanır aynayı bende 1. sıraya koyardım daha sonra led stop yapardım. En azından şimdilik benim planımda bu yönde :)  

Katlanır ayna candır , ben leonda kullandığım icin aslında biraz hevesimi aldim led stop kullanmadığım icin daha çekici geliyor ama sıraya koyacak olsam sanırım ilk katlanir ayna yapardım

Mevcut Led stop sahipleri dahil yeni led stoplar çıkınca ona geçmek isteyecekler de ondan :)

Katlanır ayna montajı aşağıdaki videodan izlenebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
O kapı döşemelerini sökerken benim içim gitti adamın umrunda değil , vag grubunda illaki tirnaklar kırılıyor.. polo aracımda cok cektim bu kapi döşemelerinden o yüzden katlanir ayna yapmiyorum vazgeçtim :D

servis yaparsa kapılardan ses gelmeme garantili belki o zaman düşünebilirim ?

O kapı döşemelerini sökerken benim içim gitti adamın umrunda değil , vag grubunda illaki tirnaklar kırılıyor.. polo aracımda cok cektim bu kapi döşemelerinden o yüzden katlanir ayna yapmiyorum vazgeçtim [emoji3]
Hocam tırnakların yedeği var. Ben kendim yaptım hiç sıkıntı olmadı. 3 tırnağı yedeği ile değiştim sadece.

O kapı döşemelerini sökerken benim içim gitti adamın umrunda değil , vag grubunda illaki tirnaklar kırılıyor.. polo aracımda cok cektim bu kapi döşemelerinden o yüzden katlanir ayna yapmiyorum vazgeçtim :D

Montaj için kullanılan braketler paketle satılır ve genellikle tek kullanımlıktır. O nedenle rahat olun Hocam :)

allstar aracım için katlanır ayna düşünüyorum ilerde ucuzlarmı acaba 

Türkiyeden almayı düşünüyorum sebebi yurtdışı peşin para istiyor Türkiyede ender elektronik taksit yapıyor

peki sizlerin bildiği Kayseriden orjinal ürün satıp taksit yapan ucuz yer varmı

Geri
Üst Alt