Golf Yazılı Krom kapı Eşiği

çok güzel hocam, ben ışıklı versiyonunu almayı düşünüyorum ama emin değilim açıkçası elektirik aksamına zararı olur mu diye?

Hocam açık söylemek gerekirse ben ışıklıları pek beğenmiyorum. Apaçi işi geliyor bana. 

Bu tip olanlara zaten akşam az bi ışık vurunca(kromları) parladığı için gayet yeteli geliyor. 

Tabi zevkler tartışılmaz. :) Elektrik aksamına bir zararı olacağını sanmam ancak ayak aydınlatmadan alınırsa akşamları ambiyans olarak yandığı için kapı eşikleri de yanacaktır.

Araca ayrı bir hava katıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Yapıştırırken Golf yazılarının aynı yere gelmesine dikkat etmeli. 

Kapı Eşiği

Iyi günler hocam bu üründen tr de bulabileceğimiz bi yer var mı almak istiyorum yurtdışından uğraşmamak için yardımcı olursanız sevinirim bildiğiniz yer varsa  

Bende aldım yapıştırdım fakat pek hoş durmadılar sanki :S

Bunu geçenlerde internette yurt içinden satın aldım, iyi gibi duruyor maksat eşik çizilmesin.

2FCC18BF-4823-4F5A-87C2-0F784751BE49.jpeg

Hocam açık söylemek gerekirse ben ışıklıları pek beğenmiyorum. Apaçi işi geliyor bana. 

Bu tip olanlara zaten akşam az bi ışık vurunca(kromları) parladığı için gayet yeteli geliyor. 

Tabi zevkler tartışılmaz. :) Elektrik aksamına bir zararı olacağını sanmam ancak ayak aydınlatmadan alınırsa akşamları ambiyans olarak yandığı için kapı eşikleri de yanacaktır.
Hocam ısık konusunda sana kesinlikle katilmakla beraber bu tip urunlerin sonradan uygulanmasi bana hic hos gelmiyo nedense.cizilmeleri onlemek icin seffaf film uygulanabilir.yok illa boyle bisey uygulanacaksa golf yazisi olmayan sade kapı esigi uygulanabilir.saygilar..

Bende var Hocam [emoji3]
Var mı hala hocam satılık

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@aaron hocam nerden aldınız acaba link atabilir misin 

Geri
Üst Alt