Comfortline Ön Panjur Çıtası

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Kendim kullanıyorum ve her comfortline araçta olması gereken bir aksesuar bana göre.

Önemli Hatirlatma:

Ister Basic isterse Gündüz U LEDli olsun Bi-Xenon farları olan Comfortline veya Midline donanıma sahipseniz sipariş verirken Highline donanım olarak işaretleyiniz; çünkü Highline'da panjur bir kaç  santimetre daha geniş ve comfortline için istenen çıtanların yanında boşluk kalıyor aksi halde.

Montaj için önce panjuru izopropil alkol ile veya yoksa güzelce yıkadıktan ve kuruladıktan sonra çift taraflı bant ile yapıştırmak mümkündür. 

https://urun.n11.com/diger-krom-aksesuar/golf-7-on-panjur-kromu-golf-7-on-panjur-citasi-golf7-krom-on-P137223488

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn hocam linke ulaşılamıyor yenileyebilir misiniz?

@fcsrn Hocam zanox diye bir yere yönlendiriyor. 

Önemli Hatirlatma:

Ister Basic isterse Gündüz U LEDli olsun Bi-Xenon farları olan Comfortline veya Midline donanıma sahipseniz sipariş verirken Highline donanım olarak işaretleyiniz; çünkü Highline'da panjur bir kaç  santimetre daha geniş ve comfortline için istenen çıtanların yanında boşluk kalıyor aksi halde.

Montaj için önce panjuru izopropil alkol ile veya yoksa güzelce yıkadıktan ve kuruladıktan sonra çift taraflı bant ile yapıştırmak mümkündür. 

@fcsrn Eren bey.benim farlar halojen. krom çıtayı sipariş verirken highline için olanımı satın alacağız.

Geri
Üst Alt