auto kıng hasar kaydı cıkarır mı??

rslkts

Yeni Üye
İsim
resul
aracımda bır kac parca cızık var auto kıng ıkıtellıye goturdum kaskodan yapabıleceklerını soyledıler fakat boyanması gerekıyormus cok rahatsız etmıyorsa ugrasma dedıler ayrıca hasar kaydı cıkabılırmıs eleman emın olamadı yaptıran var mı kayıt cıkıyor mu??

aracımda bır kac parca cızık var auto kıng ıkıtellıye goturdum kaskodan yapabıleceklerını soyledıler fakat boyanması gerekıyormus cok rahatsız etmıyorsa ugrasma dedıler ayrıca hasar kaydı cıkabılırmıs eleman emın olamadı yaptıran var mı kayıt cıkıyor mu??
Hocam autoking'de aracınıza dokundurmayın derim. Çiziklerin fotosu varsa daha sağlıklı yorum yapabiliriz ;)

@yusuf hocam sızınle gorusemedık bı turlu kusura bakmayın kodlamalar ıcın cok yogunum fırsat bulamıyorum gorustugumuzde sıze soracagım cok sey var :) foto telımde mevcut degıl cekıp yuklerım becerebılırsem :)

Selamlar.

Bildiğim kadarıyla mini onarım servislerinde yaptırılan işlemlerin tramer'e işlenip işlenmemesi, kaskoyu yaptırdığınız sigorta şirketine bağlıdır hocam. Şu an için yalnızca Groupama, Halk sigorta, Ray sigorta ve Anadolu sigorta mini onarımları tramer'e hasar kaydı olarak işlemiyor. Geçerli kaskonuz bunların haricinde bir sigorta şirketine aitse auto king'de yaptıracağınız herhangi bir işlem hasar kaydı olarak işlenecektir. Yine de kesin bilgi için öncelikle kasko'yu yaptırdığınız acente ile iletişime geçin derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizimde kaporta boya dukkanımız oldugu ıcın  bılıyorum hocam kaskondan en ufak bı cıvata degısse dahıl tramer sıstemınde gozukur mını malesef @snoppy arkadsımızın dedı gıbı kesın bılıgıyı acentenden alablırsın

@snoppy ve @src0034 arkadaslar tesekkurler bilgilendimeler için çizikler şimdilik gözume cok dokunmuyor yaptıracak olursam kesın sorucam acenteye 

Boşverin gozuksun. Sigortacilari zengin ettik. Hiç haklarımizi kullanmıyoruz.

Hocam eğer boya hasarı yoksa auto king in karşısında Güngören-Bağcılar sanayi sitesinde boyasız kaporta çekiciler var onlara bir göster.Bir galerici arkadaşım söylemişti bir karış kadar yerleri 150 tlye yaptırıyoruz diye.Bilgin olsun

ben mini onarım olandan yaptırdım ama gözükmedi.

Geri
Üst Alt