Golf 7 Krom Pedal Seti

ben turkiye'den almistim gayet basarili. isteyen olursa aldigim yeri soyleyebilirim.
332e84073fac0a045b33a20444fed6ff.jpg

Hocam trden alınan da çin malı aynı ürün diye tahmin ediyorum
hocam yok bi arkadasta daha var o aliexpressten almisti. benim malzemenin kalitesi ile onunki arasinda cok fark var. daha kaliteli ve agir duruyor. hatta benim ayak dayamayi sevgili ender hoca takmisti o bile soylemisti senin mallar kaliteli. made in italy yaziyordu. ne kadar dogru bilemem tabi. ben memnumum.

ayak dayama montajı için video gönderme imkanı olan varmı dır ?

bazı videolarda kaput açma kolunu açıyor.

bazı videolarda direk zorluyor.

Dün Yeni Aracıma bende ekledim.
Çok fa zor değil aslında takma işlemi biraz el becerisi biraz Kuvvet yeterli olacaktır.
Resimleride ekliyorum
563cd07e83eabce573d08fcc75047d7f.jpg
b84d51d643272c35f69fce4a351c8761.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11.11 indiriminde Çin'den sipariş verdiğim ürün set bugün geldi ve hemen taktım. Takarken kapı eşiğindeki plastiği kaldırdım sonrada motor kaputunu açma kolunu sokmeden yandaki plastiği hafifçe yana doğru çektim. Ayak dayama kolayca geldi ve yenisini yerine kolayca taktım. Beni en çok zorlayan ne hikmetse en kolay gözüken gaz pedalı oldu. 65 liraya almıştım gayet şık oldu. 

Birde neredeyse iki ayı buldu ürünün gelmesi. 

IMG_20190107_114146.jpg

IMG_20190108_010040.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gaz pedalı gerçekten zorluyor üzerine geçme olduğu için, suanda havalarda oldukça soğuk pedal pedi lastiği dahada sertleşir, takmadan once ısıtmada fayda var montaji daha kolay olacaktır 

Bence de çok şık duruyor ama henüz almadım. Islak ayakla metal kısımlar nedeniyle kayma yapar diye endişe ediyorum, kullananlar bu konuda bir sorun yaşadı mı?

Bence de çok şık duruyor ama henüz almadım. Islak ayakla metal kısımlar nedeniyle kayma yapar diye endişe ediyorum, kullananlar bu konuda bir sorun yaşadı mı?
Bende almayı düşünüyorum.Ortasında yine kaymaz siyah kauçuk kullanılmış öyle bir durumla karşı karşıya kalacağımızı düşünmüyorum.

1 yıldır kullanıyorum yağmurlu havada çok kullandım kayma yapmıyor, eski halinden daha iyi basılıyor pedallara tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt