Golf 7 Krom Pedal Seti

Kaput kolunun sokulmesini kesinlikle tavsiye ederim. Kolu sokmeden takmaya calistigimda kolun altindaki parca potluk yapti, kapi fitili ve kapi fitili taraftaki ust parcayla tam olarak oturmadi. Youtube'da bir abimiz cok guzel anlatmis videolu olarak. Satin alip yapamayan arkadaslar olursa İstanbul-Beylikduzu bolgesinde yardimci olabilirim.
1bb4c1044716bbfbd808db1af40c1283.jpg
Dotograftaki kendi aracim.

Bende 1 set fazla var 2.ci aracıma takmak için almıştım sattık , manuel için 70 TL filan almıştım yine aynı rakama verebilirim isteyene

bende ali expre sipariş verdim bakalım kalite bakımından nasıl bişey gelecek

benim setl de geçen hafta geldiydi.fiyatına göre gayet güzel ürün ..ilk önce fren pedalını taktım en basit takılanı o...sonra gaz pedalı epey ugraştırdı en sonunda eczandeden vazelin alıp pedala sürüp öyle taktım...ama daha ayak dayamaya bulaşmadım ...ilk fırsatta onuda halletmeye çalışacam.... 

Bende aldım iki haftadır duruyor bu sıcakta sinir küpü olmayayım diye takmayı denemedim :)  biraz beceriksizlik var bende

@fcsrn eren hocam takamadım ya dizlerimde mahfoldu bıraktım geldim. serin bir vakitte tekrar bakacam nedir bunun püf noktası.

@fcsrn eren hocam takamadım ya dizlerimde mahfoldu bıraktım geldim. serin bir vakitte tekrar bakacam nedir bunun püf noktası.
Hocam far yağmur sensörü takma konusunda ki klipsi gördünüz mü? Göremediyseniz bir video çekip atıyım whatsapptan onu çıkarmak için. Hatta komple ayak dayamayı takma videosu mu çekiyim. 

Hocam far yağmur sensörü takma konusunda ki klipsi gördünüz mü? Göremediyseniz bir video çekip atıyım whatsapptan onu çıkarmak için. Hatta komple ayak dayamayı takma videosu mu çekiyim. 
eren hocam şimdi bikaç detaylı video daha izledim youtube'dan eğer yapamazsam seni yorarım :)...teşekkür ediyorum ilgilendiğin için 

Geri
Üst Alt