Golf 7 Ön Arka Park Sensörü

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Bu ürünü bizzat kendi aracıma taktırdım. Aldığım satıcı da buydu. Satıcıyı çoğumuz tanıyor zaten :)

ÖN ARKA PARK SENSÖRÜ

New-VW-Golf-7-MK7-VII-Park-Pilot-Front-and-Rear-8K-OPS-5Q0-919-294.jpg

Hocam hayırlı olsun.Montajı nasıl oldu? Toplam maliyeti nedir ?

Hocam montaja apo usta 400 TL almıştı. Ürün de 600 civarına gelmişti. @deniz

Montajı zor sanırım hocam.Kayseri'de bunu yapan usta bulamayız yoksa alacağım aslında. @yusuf

Moderatör tarafında düzenlendi:
Montajı zor sanırım hocam.Kayseri'de bunu yapan usta bulamayız yoksa alacağım aslında. @yusuf
Hocam aslında çok zor değil. Üzerinden şema da çıkıyor. Özel bir vw servisi takabilir diye düşünüyorum. Çok büyük bir rahatlık gerçekten. Tavsiye ederim. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Sadece görsel destek için kodlama lazım olacaktır.

Hocam aslında çok zor değil. Üzerinden şema da çıkıyor. Özel bir vw servisi takabilir diye düşünüyorum. Çok büyük bir rahatlık gerçekten. Tavsiye ederim. 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Sadece görsel destek için kodlama lazım olacaktır.
Şeması ayrıntılı mı hocam? Her ne kadar vw servisiyiz deselerde pek güvenemiyorum :)  Tampon dışında kesme biçme yapılan bir yeri oldu mu ?

Şeması ayrıntılı mı hocam? Her ne kadar vw servisiyiz deselerde pek güvenemiyorum :)  Tampon dışında kesme biçme yapılan bir yeri oldu mu ?
Hocam ayrıntılı değilse de özel servislerin elinde daha ayrıntılı şemalar oluyor.

Sadece tampon deliniyor ondan da tamponda işaretli  delinecek yerler. Kabloların geçeceği yerler bile belli tampon üzerinde.

Geri kalan her şey soket sokete ;)  

Hocam ayrıntılı değilse de özel servislerin elinde daha ayrıntılı şemalar oluyor.

Sadece tampon deliniyor ondan da tamponda işaretli  delinecek yerler. Kabloların geçeceği yerler bile belli tampon üzerinde.

Geri kalan her şey soket sokete ;)  
Teşekkür ederim bilgilendirme için Yusuf Hocam. Gidip bir kaç görüşme yapayım cesaret edebilecekler mi bakalım :)  Güle güle kullanın .

Ah şu park sensörsüz Midline bitirdi bizi. En çok eksikliğini hissettiğim şey ve onsuz kullanmak  can sıkıcı. @yusuf sen taktırıp kurtuldun. EE ye taktıracağım ama arabayı ne kadar söküp dağıtacaklar, klipsler kırılacak mı tamponlar döşemeler düşündükce terlemeye başlıyorum :)

Ah şu park sensörsüz Midline bitirdi bizi. En çok eksikliğini hissettiğim şey ve onsuz kullanmak  can sıkıcı. @yusuf sen taktırıp kurtuldun. EE ye taktıracağım ama arabayı ne kadar söküp dağıtacaklar, klipsler kırılacak mı tamponlar döşemeler düşündükce terlemeye başlıyorum [emoji4]
Hocam taktırın geçin. Klips kırılırsa yenisi takılır. İstanbuldasınız. Apo ustadan faydalanın

Hocam taktırın geçin. Klips kırılırsa yenisi takılır. İstanbuldasınız. Apo ustadan faydalanın :)
1 senedir rahattım yine park sensörü krizi geldi. Bakalım bir karara varacağız sonunda. Selamlar.

İmzanızdaki için de maşallah diyorum, çok güzel bakıyor bütün sensörleriyle :)

Ah şu park sensörsüz Midline bitirdi bizi. En çok eksikliğini hissettiğim şey ve onsuz kullanmak  can sıkıcı. @yusuf sen taktırıp kurtuldun. EE ye taktıracağım ama arabayı ne kadar söküp dağıtacaklar, klipsler kırılacak mı tamponlar döşemeler düşündükce terlemeye başlıyorum [emoji4]
Taktirin geçin hocam. Kesinlikle değer...

Geri
Üst Alt