ANKET - Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    386

windshear

Üye
İsim
Berker
Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

Yorum olarak, benzin ya da dizel olarak ekleme yapabilirsiniz.

Shell!in benzininden memnunum. daha performanslı olduğunu düşünüyorum

Önceki aracım Polo BM için BP kullanıyordum DPF ışığını sık yakmaya başlamıştı Golfe Opet'le devam ediyorum. 

Manisa'da Bp ve Total tavsiye edilmediği için genelde shell veya opetten alıyorum

Ben opet ten alıyordum.sonra opet oldu shell artık benzin shell den aklıda kelden almaya dewam.

• Beğen
Tepkiler: Elz
Servistekiler israrla katkisiz 95 kullanin, ne kattiklari belli degil diyorlar.

Yarin ilk isim zamli tarifeden benzin almak olacak katkili mi katkisiz mi olmali?

Servistekiler israrla katkisiz 95 kullanin, ne kattiklari belli degil diyorlar.

Yarin ilk isim zamli tarifeden benzin almak olacak katkili mi katkisiz mi olmali?
Üretici firma da katkısız yakıt öneriyor. Kılavuz kitapçıkta görebilirsiniz. 

Katkılı yakıt sadece kandırmaca Hocam 

Benzinli araç sahiplerine shell'i öneririm dizelde ise bp yi tercih ediyorum.lakin firmadan ziyade bayi önemli kendine yakın 2 yada 3 bayi edinin ve genellikle oralardan alın yakıtınızı.

Merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla bir gezinti sonrası fiat doblo aracının çok garip ve gürültülü çalıştığını söyleyip bi baktır diye uyarmıştım.Servise gittiğinde enjektör ve pompa arızası çıkmış ve parça fiyatı işçilik hariç 4.500 tl demişler ne yaparız felan derken opet kartı göstermiş mazottan olurmu diye hiç uğraştırmadan servis direkt işlemi opete havale edip ücretsiz arızayı yaptırmış.Arkadaşım opet müdavimi olması sayesinde yırttı diyebiliriz.
İşin komik yanı adama birde shell öneriyodum şimdi bende opettenmi alsam diye düşünüyorum.
Acaba fiat ve opet koç grubu üyesi iki firma olduğu içinmi bu iş çarçabuk halloldu yoksa gerçekten opet bu kadar çözüm odaklı bir firma mı.Arıza yapan araç vw olsaydıda aynı muameleyi yaparmıydı.

Merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla bir gezinti sonrası fiat doblo aracının çok garip ve gürültülü çalıştığını söyleyip bi baktır diye uyarmıştım.Servise gittiğinde enjektör ve pompa arızası çıkmış ve parça fiyatı işçilik hariç 4.500 tl demişler ne yaparız felan derken opet kartı göstermiş mazottan olurmu diye hiç uğraştırmadan servis direkt işlemi opete havale edip ücretsiz arızayı yaptırmış.Arkadaşım opet müdavimi olması sayesinde yırttı diyebiliriz.
İşin komik yanı adama birde shell öneriyodum şimdi bende opettenmi alsam diye düşünüyorum.
Acaba fiat ve opet koç grubu üyesi iki firma olduğu içinmi bu iş çarçabuk halloldu yoksa gerçekten opet bu kadar çözüm odaklı bir firma mı.Arıza yapan araç vw olsaydıda aynı muameleyi yaparmıydı.
Opetin yakıtı iyi olsa araç arıza yapmazdı hocam [emoji16]

Cok uzun km li arac kullanmadim hic max 40-50 bin km yi buldum. Cogunluk olarak benzini shellden akli diyelim kelden alarak hic bir sorun yasamadim cok sukur.  8D  Hic dizel kullanmadim bu arada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Shell iyi olup olmadığını mukayese etmedim diğer istasyonlarla. Alışkanlık sadece

Benzini uzun bir süre Shell den aldım. Bir süredir ise Opet ten alıyorum. 

İkisinde de sorun yaşamadım. 

Eski aracımda LPG kullanıyordum. O zamanda hep Shell i tercih ediyordum.

Geri
Üst Alt