Jump to content

windshear

ANKET - Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?  

307 oy

1. 1. Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz?

Recommended Posts

Bir saat önce, windshear yazdı:

Servistekiler israrla katkisiz 95 kullanin, ne kattiklari belli degil diyorlar.

Yarin ilk isim zamli tarifeden benzin almak olacak katkili mi katkisiz mi olmali?

Üretici firma da katkısız yakıt öneriyor. Kılavuz kitapçıkta görebilirsiniz. 

Katkılı yakıt sadece kandırmaca Hocam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzinli araç sahiplerine shell'i öneririm dizelde ise bp yi tercih ediyorum.lakin firmadan ziyade bayi önemli kendine yakın 2 yada 3 bayi edinin ve genellikle oralardan alın yakıtınızı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla bir gezinti sonrası fiat doblo aracının çok garip ve gürültülü çalıştığını söyleyip bi baktır diye uyarmıştım.Servise gittiğinde enjektör ve pompa arızası çıkmış ve parça fiyatı işçilik hariç 4.500 tl demişler ne yaparız felan derken opet kartı göstermiş mazottan olurmu diye hiç uğraştırmadan servis direkt işlemi opete havale edip ücretsiz arızayı yaptırmış.Arkadaşım opet müdavimi olması sayesinde yırttı diyebiliriz.
İşin komik yanı adama birde shell öneriyodum şimdi bende opettenmi alsam diye düşünüyorum.
Acaba fiat ve opet koç grubu üyesi iki firma olduğu içinmi bu iş çarçabuk halloldu yoksa gerçekten opet bu kadar çözüm odaklı bir firma mı.Arıza yapan araç vw olsaydıda aynı muameleyi yaparmıydı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba arkadaşlar.
Geçtiğimiz günlerde arkadaşımla bir gezinti sonrası fiat doblo aracının çok garip ve gürültülü çalıştığını söyleyip bi baktır diye uyarmıştım.Servise gittiğinde enjektör ve pompa arızası çıkmış ve parça fiyatı işçilik hariç 4.500 tl demişler ne yaparız felan derken opet kartı göstermiş mazottan olurmu diye hiç uğraştırmadan servis direkt işlemi opete havale edip ücretsiz arızayı yaptırmış.Arkadaşım opet müdavimi olması sayesinde yırttı diyebiliriz.
İşin komik yanı adama birde shell öneriyodum şimdi bende opettenmi alsam diye düşünüyorum.
Acaba fiat ve opet koç grubu üyesi iki firma olduğu içinmi bu iş çarçabuk halloldu yoksa gerçekten opet bu kadar çözüm odaklı bir firma mı.Arıza yapan araç vw olsaydıda aynı muameleyi yaparmıydı.

Opetin yakıtı iyi olsa araç arıza yapmazdı hocam [emoji16]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzini uzun bir süre Shell den aldım. Bir süredir ise Opet ten alıyorum. 

İkisinde de sorun yaşamadım. 

Eski aracımda LPG kullanıyordum. O zamanda hep Shell i tercih ediyordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha öncesinden hep Shell alıyordum, fakat şu an için yaşadığım yerde istasyonu olmadığından dolayı imkan dahilinde en güvenilir olan Opet ten alıyorum, ondan da memnunum herhangi bir sıkıntı yok:'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

''benzini shell den akılı kelden alıyorum'' 8D

şaka bir yana, aslında milli olan ve güvenilir bir firma/marka arıyorum. hepsi hemen hemen aynı rafineriden alıyor sanırım. aradaki fark nedir, ne değildir, iyice araştırmak lazım. veya fark varmı ürünlerinde; renk, kalite vs. bilimsel verilerle açıklanmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önceki aracım Fransız ve dizeldi, bir çok firmanın yakıtını denedikten sonra menzil, performans ve sessiz çalışma konusunda optimal olan TOTAL de karar kılmıştım, 4 sene boyunca da TOTAL kullandım. Golfümde ise yine TOTAL benzin kullanıyorum, başkasını denemedim henüz. TOTAL tercihimin bir başka sebebi de çalıştığım kurumla yakın olmasından ötürü personele verdiği kurumsal karttan kazandığım %4 puan da olabilir. :) 

trooper bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Shell uygulamasını telefonunuza indirin. İstasyon bulucuyu açın. Üzerinde Redbull yazan istasyonlar shell in kendi işlettiği istasyonlar, bayi değil. Dolayısı ile yakıtta ve pompada sahtekarlık yok. Farkını farkedeceksiniz. Senelerdir sadece bu istasyonlardan benzin alıyorum. Tüketim ve performans çok iyi.

Golf835 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazot konusunda opet cok elestiriliyor , motoru sesli calistirdigi, sulu oldugu vs. O yuzden genelde BP den aliyoruz ve memnunuz gayet shell bayiisi konyada hangisini tavsiye edersiniz onu denemek istiyordum birde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...