Servis modunda olmadan sileceklerin kaldırılması

KB

Üye
İsim
Samil
Merhaba arkadaşlar,

Dün aracın sileceklerini kaldırmışlar. Servis moduna almadan bu işin mümkünatı var mı?

Kaput çizilmiştir diye düşündüm. Ama herhangi birsey olmamıştı ne kaputta ne de silecekte. 

Merhaba arkadaşlar,

Dün aracın sileceklerini kaldırmışlar. Servis moduna almadan bu işin mümkünatı var mı?

Kaput çizilmiştir diye düşündüm. Ama herhangi birsey olmamıştı ne kaputta ne de silecekte. 
Oluyor hocam.Silecekleri zorlarsanız servis moduna almadan da hareket ediyor,maalesef.

tam bilmiyorum nasıl oluyor ama herhalde  kontak yarım açıkken yapılabiliyor aracı çalıştırıp stop edincede sileceklerin hareket ettiğini görebilirsiniz o zaman el ile kaldırabilirsiniz 

Benim de başıma geldi, birileri dükkanın önüne park ettim diye kaldırmıştı, halbuki akşam park ediyorum ki o sırada o dükkan kapalı oluyor, sabah da 7'de alıyorum aracımı, beyefendi 5-10 dk arabamı görmeye dayanamamış. Ben de uzaktan ilk gördüğümde kurşun yemişe döndüm koşa koşa gittim arabanın yanına. İçimden de diyorum ki eğer çizilmişse cam çerçeve bırakmam etraftaki dükkanlarda :D  Neyse ki baktım nasıl becerdilerse gayet kaldırmışlar çizik vs. de yok. Sonrasında hiç kendim denemedim o şekilde silecek kaldırmayı. 

benimkinide kaldırmışlar sanırım biraz esneme payı var sileceklerin. Insan görünce sinir oluyor tabi  s=s15

Arabayi yikadiktan sonra anahtar uzerinde degilken hic zorlamadan ve servis moduna almadan kaldirdim silecekleri bir kac kere. Oyle bir ana denk gelmistir buyuk ihtimalle

Silecek hiç oynatılmamışsa 1 kere yerinden kalkıyor. Oynatıp yuvasına oturttuktan sonra kaldırılmıyor. Kontak açıp kapatınca tekrar aynı işlemi yapabiliyorsun. Buradaki amaç zorlamaya karşı koruma diye düşünüyorum.

@tolgaoevet tolga hocam sizinde söylediğiniz gibi bizim araçlarda artık bu mümkün silecek kaputa zarar vermesin 

bazı bilinsiz kişilerin kaldırmasına karşı tabiki birde servis moduna almadanda kaldırılabiliyor. :'(

Sileceği döndürmez ise kaputa değdirmeden ve çizmeden kaldırması imkansız.

Silecek dediğiniz gibi dönebiliyor ise önce döndürüp sonra kaldırabilir.

Benim de dinlenme tesisinde zorla kaldırıp kaputu çizdiler. 

BENİM BAŞIMADA AVM DE GELDİ AMA MAALESEF KOPUTA SİLECEKLERİN BOYASI ÇIKMIŞTI 1SAAT KAMERALARI TARATTIRDIM AMA BULAMADIM GERÇEKTEN O ANI GÖRSEM NE YAPRDIM KESTİREMİYORUM KESİİN KARAKOLLUK OLURDUM

Bugün oto yıkamacı hart die silecekleri kaldırdı kaputu çizmemeye özen göstererek... Ben hiç kalkmıyor sanıyodum... Servis pozisyonu falan..

Tek seferlik kalkabiliyor özelliğini burada okudum; doğru demek ki...

Geri
Üst Alt