Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma (4F2)

Çok severek kullandığım bu özellik için aklıma takılan nokta anahtar nede bu kadar büyük  :)

İçinde kocaman metal anahtar duruyor hala. Anahtarsız giriş için farklı bir anahtar neden tasarlanmamış?

Passatın anahtarla karşılaştırdım.

Foto kalitesi için üzgünüm  :D

28m1d5.jpg

2d16yhe.jpg

35klawn.jpg

@alper32 hocam asıl işi gören içindeki sistem. Bunun için ayrı bir anahtar ayarlamamışlar maliyetten dolayıdır belki ya da uğraşmak istememişlerdir. Çok anlamam ama mantıken böyle yani :) passatın tüm modellerinde anahtarsız çalıştırma var. Onun için yeni bişey tasarlamışlar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jetta olsa tamam derim de Golf için uğraşmalarını beklerdim.

Aynı anahtar olması saçma olmuş ama yine anahtar kaliteli Corollanın anahtarsız olanlarında site kapısı kumandası gibi bir kumanda var çok basit  8D

Bence alınması gereken bir özellik, hem de benim gibi çocuğu olan aileler için ideal. Düşünsenize bir elinizde çanta, poşet vs... bir elinizde çocuk... Bu paradoksu aşmak için bile alınır valla.

Misafirlikten dönüyorsunuz arabaya gidene kadar prenses kucağınızda uyumuş, cebinizde anahtarı ararken prensesin güzellik uykusunu bölebilirsiniz. Ama Keyless olsa? ön kapı kollarından herhangi birisine ufak bir temas ve kapı kilitleri açıldı. Prenses arka koltukta bulunan çocuk koltuğuna hiç rahatsız edilmeden oturtulur ve yola çıkılır :)
Bu muhteşem yaratıcılıktaki mesaj kaybolup gitmesin...

Tekrar söylüyorum Muhammed Hocam ama; bu yetenek heba olmasın hem kazanç olsun hem insanlara faydanız olsun... İnsan başarılı olduğu işi yapmalı ve part-time olarak satış temsilciliği hiç fena fikir değil.. @MSE

Qashqai de tecrübe etmiş oldum bu özelliği; şahane.. Anahtara hiç ellemeden aracı açıp kapatabiliyorsunuz.. Psikolojik olarak aracınızın sizi tanıyor hissi özellikle harika bir şey  :mad:

silvershadow dedi:
Misafirlikten dönüyorsunuz arabaya gidene kadar prenses kucağınızda uyumuş, cebinizde anahtarı ararken prensesin güzellik uykusunu bölebilirsiniz. Ama Keyless olsa? ön kapı kollarından herhangi birisine ufak bir temas ve kapı kilitleri açıldı. Prenses arka koltukta bulunan çocuk koltuğuna hiç rahatsız edilmeden oturtulur ve yola çıkılır :)

Tekrar söylüyorum Muhammed Hocam ama; bu yetenek heba olmasın hem kazanç olsun hem insanlara faydanız olsun... İnsan başarılı olduğu işi yapmalı ve part-time olarak satış temsilciliği hiç fena fikir değil.. @MSE
Murat hocam güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim :)

Siz böyle söyleyince ciddi ciddi düşündüm inanın. Sadece öğrenci olsam part time olarak kesinlikle düşünürdüm bu işi. Çok bir para da istemezdim :D Ama şuan mümkün görünmüyor. Belki cumartesi günleri bayide ST abilerime yardımcı olabilirim. Bundan da bir kazanç elde edebileceğimi sanmıyorum :)

Geçen haftalarda bayide TDI Golf bakan bir abimizi 1.2 TSI'a ikna ettim galiba. Ekstrasız Comfortline DSG düşünüyordu, başta 1.4 TSI Highline tavsiye ettim ama şehiriçi kullanılacakmış 1.2 TSI'a yöneldim Comfortline üzerine alabileceği opsiyonları anlattım. Fiyatlama kısmına gelince ise araç oluşturucumuzu açtım hemen hesaplama yaptım abinin baya hoşuna gitti. Scirocco testi için ST dışardan el kol yapıyor olmasaydı muhabbetimiz biraz daha sürerdi herhalde :)

MSE dedi:

Siz böyle söyleyince ciddi ciddi düşündüm inanın. Sadece öğrenci olsam part time olarak kesinlikle düşünürdüm bu işi. Çok bir para da istemezdim :D Ama şuan mümkün görünmüyor. Belki cumartesi günleri bayide ST abilerime yardımcı olabilirim. Bundan da bir kazanç elde edebileceğimi sanmıyorum :)

Geçen haftalarda bayide TDI Golf bakan bir abimizi 1.2 TSI'a ikna ettim galiba. Ekstrasız Comfortline DSG düşünüyordu, başta 1.4 TSI Highline tavsiye ettim ama şehiriçi kullanılacakmış 1.2 TSI'a yöneldim Comfortline üzerine alabileceği opsiyonları anlattım. Fiyatlama kısmına gelince ise araç oluşturucumuzu açtım hemen hesaplama yaptım abinin baya hoşuna gitti. Scirocco testi için ST dışardan el kol yapıyor olmasaydı muhabbetimiz biraz daha sürerdi herhalde :)

Değerli Muhammed Hocam,

Benzer durumu Serdar Hocamın aracının teslimatı esnasında başımıza geldi kendi aracımı da göstererek U LEDli Bi-Xenon farları olan Highline almaya ikna ettiğimde yaşandı.

O da beni satış temsilcisi sanmıştı.

Ben korsan st olarak diğer satış temsilcilerine gol atmıştım  8D

Scirocco testinden bahsettiğinizi de hatırlamıyorum bu arada. Atlamış olabilir miyim inceleme, test ve videolarınızı? s=s15

silvershadow dedi:

Değerli Muhammed Hocam,

Benzer durumu Serdar Hocamın aracının teslimatı esnasında başımıza geldi kendi aracımı da göstererek U LEDli Bi-Xenon farları olan Highline almaya ikna ettiğimde yaşandı.

O da beni satış temsilcisi sanmıştı.

Ben korsan st olarak diğer satış temsilcilerine gol atmıştım  8D

Scirocco testinden bahsettiğinizi de hatırlamıyorum bu arada. Atlamış olabilir miyim inceleme, test ve videolarınızı? s=s15
Murat hocam korsan st olayını sevdim :) bize kızacaklarını düşünmüyorum sonuçta biz yönlendiriyoruz onlar kazanıyor :)

Scirocoo ile ilgili bir yazım yok maalesef. O işleri pek beceremiyorum. Bayiden Can kardeşime Scirocco isteyelim ya da uzun bir test sürüşü rica edelim de o test etsin olmazsa.

Scirocco ile ilgili aklımda kalan tek şey yüksek devirdeki vites değişimi sırasında egzozdan gelen Golf R gibi olmasa da o tatlı patırdama sesi :) aklıma geldikçe yüzümde bir gülümseme oluşturuyor. Golf R'da ağzımı ayırıyordum Ferit hocam gibi RS6 kullansam ne yapardım bilmem :D

arkaslar mrb yeniyim aranızda golf siparişi verdim 1 aya kadar gelcek inş şunu merak ettim keyless access eklettim sorum su aracı anahtarlada çalıştırabiliyormuyuz  yoksa sadece butonlamı çalıştırabiliyoruz   bu şeklidemi hepsi merak ettim cevap için teşk ederim

Şimdi, kürşad serhad yılmaz yazdı:

arkaslar mrb yeniyim aranızda golf siparişi verdim 1 aya kadar gelcek inş şunu merak ettim keyless access eklettim sorum su aracı anahtarlada çalıştırabiliyormuyuz  yoksa sadece butonlamı çalıştırabiliyoruz   bu şeklidemi hepsi merak ettim cevap için teşk ederim

Sevgili hocam, öncelikle aramıza bu güzel topluluğa hoşgeldiniz, aracınıza en kısa sürede sağ sağlim kavuşmanız dileğiyle, sorunuza gelecek olursak anahtarsız giriş çalıştırma özelliği bulunan araçlar sadece buton ile çalıştırılabilmekte, anahtar kontak giriş kısmı düz bir şekilde bulunmaktadır. :'(

@cradlemelih paylaştığım video daki gibi değil yani buton bozuldugunda anahtarla çalıştıramıyorum olarak anladım

@kürşad serhad yılmaz Yok hocam o şekilde çalıştırılabiliyor, bozulma veyahut pil bittiğinde anahtarı tutup çalıştırabilirsiniz, onda sıkıntı yok :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt