Jump to content
AdanaDetailing

Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Recommended Posts

@mustafacagri ilginçmiş hocam size gelen malzeminin bozuk olma ihtimali olabilir mi ? Birde ben deneyeyim bakalım nasıl olucak cidden kötüde olabilir size gelen üründe bozuk olabilir .  1 haftaya deneyimlerim 500 ml aldım bende inş beklentilerimi karşılar . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhaba , sağ fark üzerinde lekeler vardı kartal sanayide uzman fara gösterdim farın üstü yanmış tiner dökülmüş olabilir farı söküp kaplama yapmamız gerekiyor dediler zımpara gibi bir uygulamadan bahsetti diye düşünüyorum. Daha önce sonaxta sormuştum ince zımpara yapıp çıkyormu bakarız cevabı almıştım.

tavsiyeleriniz varsa almak isterim. 

IMG_4815.JPG

IMG_4816.JPG

IMG_4817.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
21 saat önce, mbonat yazdı:

@emrah_ hocam iyi bir detalingciye gidip temizlik ardından zımpara ve polisaj yaptırın çözüm olmazsa farı açtırın 

İstanbul anadolu yakasında önerebileceğiniz biryer varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cradlemelih
      Herkese selamlar, aracıma yaptırmış olduğum boya koruma ve ufak tefek aracımda yaptığım değişiklikler ile ilgili bilgi vermek ve paylaşımda bulunmak için konuyu açmış bulunuyorum, yaptırdığım mekan "caresolution" isimli iş yeri, mekan sahibi sevgili Umut abi, gerçekten işinin ehli ve ne yaptığını bilen biri, kendisi ve ekibi gayet profesyonel olarak çalışmakta ve iş yerinden memnun olarak ayrılmanız için elinden geleni yapmakta.
      Yapılan işlemler;
      *Jant Boyama
      *Kaliper Boyama
      *Kaput Koruma Filmi
      *Boya Düzeltme ve Koruma
      *Detaylı iç temizlik ve koruma
      Sizi işlem sonucu ile baş başa bırakıyorum

• Yazan: Alperen099
      Herkese selamlar. Uzun zamandır aracıma yapmak istediğim bir uygulamayı, sonunda zaman ayırıp uyguladım ve gerçekten beni şaşırtan performansını siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim...
      Ürünü bana bir arkadaşım tavsiye etti. Memnun kaldığını belirtti ama bu kadarını beklemiyordum. Hepsiburada'dan sipariş verdim, 3 gün sonra elime geçti. 45tl bir fiyata sahip.
      Uygulaması da gayet kolay. Aracı normal yıkayıp kuruladıktan sonra, gölge bir yer bulup, kaportanın soğuk olduğundan emin oluyoruz çünkü sıcak yüzeye uygulanması tavsiye edilmiyor. Daha sonra ürünü sıkıp, bir mikrofiber bez yardımıyla yüzeye eşit bir şekilde yayıyoruz. Sıktığımız yerde fazlalıklar kalırsa onları da ayrı bir bez yardımıyla alıyoruz. Yine konunun sonuna youtube'dan bir uygulanış videosu koyarım. Bi bakın derim. İşlem bu kadar basit. Çok sevdiğimiz hidrofobik etkiye kavuşmuş oluyoruz. Boya neredeyse hiç su tutmuyor.
      Sizi yağmurdan sonra çektiğim resimlerle baş başa bırakıyorum...

• Yazan: AdanaDetailing
      Arkadaşlar bu aracı sahibi 2.el olarak aldı ve bana getirdi aracın kaputu önceki sahibinde boyanmış ve boyayan yer zımpara yapmış fakat zımpara izlerini almamış bunun dışında aracın genel olarak durumuda kötü sayılabilecek durumda idi elimden geldiğince aracı toplamaya çalıştım .
      Araca yapılanlar .

Detaylı iç temizlik
      Jant , davlumbaz ve taban temizliği
      Demir tozu temizliği
      Kil ile temizlik
      Çizik giderme , hare giderme , boya koruma (Menzerna 400+2500+3800)
      Boya koruma